OdUslug.pl - kim jesteśmy?

Zdjęcie artykułu OdUslug.pl - kim jesteśmy?

Jeżeli zastanawiasz się dla kogo jest serwis OdUsług, jak działa, co go wyróżnia, i przede wszystkim czy mamy jakieś doświadczenie na rynku usług (czytaj: czy warto nam zaufać), koniecznie przeczytaj ten wpis!

Sprzedamy Twoje usługi! 

Odpowiadając na pierwsze postawione pytanie, serwis OdUsług powstał dla wszystkich wykonawców, którzy chcą sprzedawać swoje usługi online i dla wszystkich użytkowników, którzy chcą za pośrednictwem Internetu te usługi nabywać.

Według najnowszych badań (raport Digital Report 2018) 4 miliardy osób (czyli około 53 proc.) z naszej 7,5 miliardowej populacji korzysta z Internetu. W Polsce 78 proc. osób ma dostęp do sieci (co daje nam 24. miejscu w globalnym rankingu). Ponadto zajmujemy 25. miejsce pod względem czasu spędzonego w Internecie (5 godzin i 55 minut dziennie). Sam widzisz, że Internet jest największym rynkiem zbytu dla Twojej usługi.

Pierwsza w Polsce porównywarka usług

OdUsług.pl jest odpowiedzią na potrzeby rynku podyktowaną sukcesami porównywarek cenowych. Badania zrealizowane dla Ceneo.pl przez TNS Polska pokazują, że z czterech największych porównywarek w Polsce korzysta co miesiąc nawet ponad 9 mln unikalnych użytkowników czyli 85 proc. osób robiących zakupy w Internecie! Mimo olbrzymiego potencjału rynku usług i istnienia szeregu porównywarek cen towarów – rynek porównywarek cen usług praktycznie nie istnieje. To nas wyróżnia. Nie ma na polskim rynku żadnego serwisu, za pośrednictwem którego klient może nie tylko zamówić usługę, ale i porównać jej ceny oraz zakres. 

Buduj z nami swoją markę

Coś jeszcze? Tak! OdUsług pozwoli również na przedstawienie ofert usługodawców, którzy dotychczas wcale nie mieli stron internetowych lub też mieli strony hmm… przestarzałe. Dla tych osób będzie to także narzędzie służące do budowania i umacniania swojej marki jako godnej zaufania i spełniającej oczekiwania klienta (system ocen i opinii). Skąd to wiemy? Znacie amerykańską wyszukiwarkę Locality.com (wcześniej funkcjonowała jako Centzy)? Aż 90% usługodawców, którzy korzystają z tej aplikacji, nie jest dostępna nigdzie indziej online (nie mają swoich stron internetowych ani profili w mediach społecznościowych).

Sprawdź nasze doświdczenie

Na koniec trochę o nas, żebyście wiedzieli, że warto nam zaufać. Mamy sporo doświadczenia na tym polu i na polach podobnych. OdUsług.pl stworzyli Katarzyna Abramowicz i jej ojciec Zbigniew Abramowicz.

Kasia jest pomysłodawczynią serwisu specprawnik.pl, radczynią prawną z wieloletnim doświadczeniem w rozwoju przedsięwzięć internetowych. Pracowała m.in. w TP Internet Sp. z o. o, później w spółce z o.o. Dialcom24, gdzie była współwłaścicielką i do 2008 roku opiekunem prawnym serwisów internetowych: bilety24.pl, przelewy24.pl, box24.pl. Kilka lat spędziła również jako pracownik Parlamentu Europejskiego w Brukseli oraz jako przedstawicielka Krajowej Rady Radców Prawnych w Brukseli. Pracowała jako radczyni prawna w agencjach wykonawczych i rządowych.

Zbigniew jest informatykiem, projektantem serwisu specprawnik.pl oraz autorem, projektantem i organizatorem serwisów, które służą milionom Internautów:

x