WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Morlewski

Jestem radcą prawnym specjalizującym się w sprawach o odszkodowanie dla bliskich ofiar wypadków drogowych. Wielokrotnie uzyskiwałem dla swoich klientów wysokie odszkodowania. Prowadzę tylko sprawy o odszkodowanie po śmierci osób bliskich w wypadku. Jeżeli szukasz pomocy prawnej w sprawie o odszkodowanie powypadkowe, zadzwoń skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej w sprawie o odszkodowanie,

Aż 10 spraw naszych Klientów zakończyło się wyrokiem na łączną kwotę ponad 1.000.000zł dla członków rodziny po śmierci osoby bliskiej.
Dla jednej osoby uzyskaliśmy rekordową kwotę ponad 850.000zł odszkodowania i zadośćuczynienia za śmierć w wypadku komunikacyjnym rodziców.
Uzyskaliśmy rekordowe odszkodowanie 2.200.000zł dla rodziców i rodzeństwa po śmierci trzech osób bliskich, dzieci i rodzeństwa.
Uzyskaliśmy rekordowe odszkodowanie 1.660.000zł dla bliskich za śmierć 4 osób w wypadku drogowym.
Uzyskaliśmy rekordowe odszkodowanie 1.640.000zł dla dzieci po śmierci rodziców w wypadku drogowym.

Specjalizacje/certyfikaty:

SPRAWY PRZEPROWADZONE

Radca Prawny Sławomir Morlewski odszkodowania, zadośćuczynienia

Jako radca prawny specjalizuje się w sprawach o odszkodowanie z wypadków drogowych, wielokrotnie uzyskiwałem dla naszych klientów wysokie odszkodowanie po stracie bliskiej osoby, jeżeli szukasz pomocy prawnej w sprawie o odszkodowanie, warto skorzystać z pomocy skutecznego radcy prawnego.

Sprawy o odszkodowanie to nasza specjalność, pomoc prawna w sprawach o odszkodowanie z wypadków drogowych:

Siedziba Kancelarii Radcy Prawnego znajduje się w Lublinie, jednak jako radca prawny w sprawach o odszkodowanie powypadkowe świadczę usługi na rzecz Klientów z całego kraju.

Pomagamy uzyskać odszkodowanie powypadkowe w takich miastach jak Zamość, Radom, Siedlce, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Kielce, Kraków, Warszawa, Płock, Łomża, Łódź, Białystok, Rzeszów, Tarnów, Poznań, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz czy Toruń. Koszt dojazdu do Klienta bierzemy na siebie, bez względu na jego wysokość.

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej z całej Polski, precyzyjniej z obszaru następujących sądów apelacyjnych:

– Sąd Apelacyjny Białystok,
– Sąd Apelacyjny Gdańsk,
– Sąd Apelacyjny Lublin,
– Sąd Apelacyjny Łódź,
– Sąd Apelacyjny Poznań,
– Sąd Apelacyjny Katowice,
– Sąd Apelacyjny Kraków,
– Sąd Apelacyjny Szczecin,
– Sąd Apelacyjny Wrocław,
– Sąd Apelacyjny Warszawa,
– Sąd Apelacyjny Rzeszów.

Jesteśmy bardzo skutecznymi radcami prawnymi, adwokatami specjalizującymi się w dochodzeniu odszkodowań.

Uzyskujemy rekordowe odszkodowania za śmierć osoby bliskiej, ponieważ zawsze bardzo angażujemy się w sprawy naszych Klientów.

Aż 12 naszych spraw zakończyło się wyrokiem na łączną kwotę ponad 1 000 000 zł dla członków rodziny osoby zmarłej.

O naszej skuteczności świadczą zakończone sprawy.

Dla jednego Klienta uzyskaliśmy rekordową kwotę ponad 850 000 zł odszkodowania i zadośćuczynienia za śmierć rodziców w wypadku komunikacyjnym.

Inna sprawa zakończyła się wyrokiem odszkodowania na ponad 2 200 000 zł dla rodziców i rodzeństwa po śmierci trzech bliskich osób.

Bliskim czterech ofiar wypadku samochodowego pomogliśmy uzyskać 1 780 000 zł.

Reprezentowaliśmy także dwie córki, którym po śmierci matki sąd przyznał po 340 000 zł.

Wielokrotnie pomagaliśmy rodzicom, którzy stracili swoje dzieci – kwoty odszkodowań wahały się w granicach 180 000 – 200 000 zł.

Ale skuteczność w dochodzeniu odszkodowań to nie tylko wysokie wyroki, czasem ze sprawy ,,beznadziejnej,, wyciągamy maksimum, co przekłada się na konkretne wyniki, zmniejszamy przyczynienie, skutecznie wnosimy apelacje, czasami 50.000zł odszkodowania dla rodzica to bardzo dużo, wszystko zależy od okoliczności indywidualnych konkretnej sprawy.

Dane adresowe:

Ulica:

Zdzisława Jamrożka 6/2

Miejscowość:

20-153 Lublin

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Ocena ogólna: 4.82/5 (17 opinii)

Zgodność z opisem:
5/5

Czas wykonania:
5/5

Obsługa klienta:
5/5

 • Mama Szymka

  4 lata, 1 miesiąc temu

  Ocena ogólna:

  Świetna Kancelaria, pomagająca poszkodowanym w wypadkach. Polecam

  Zgodność z opisem: 5/5
  Czas wykonania: 5/5
  Obsługa klienta: 5/5
 • Alicja Piekarska

  4 lata, 6 miesięcy temu

  Ocena ogólna:

  Wypadek męża, ojca

  Usługa prawnicza na bardzo wysokim poziomie, ogromne wsparcie dla osoby poszkodowanej śmiercią męża, ojca, polecam. Dziękujemy

  Zgodność z opisem: 5/5
  Czas wykonania: 5/5
  Obsługa klienta: 5/5
 • Weronika

  4 lata, 7 miesięcy temu

  Ocena ogólna:

  Zadowoleni klienci

  Polecam w sprawie o odszkodowanie za wypadek śmiertelny bliskiej osoby, wszystko co było ustalone na początku zostało przez mecenasa zrobione nawet lepiej niż oczekiwaliśmy, był zawsze osobiście na sprawach karnej i odszkodowawczej, świetnie przygotowany, wszystko bardzo dokładnie tłumaczył, bardzo zaangażowany w sprawę, dyspozycyjy kiedy było nam to potrzebne. W tak trudnej sprawie jak śmierć bliskiej osoby warto mieć bardzo dobrego Mecenasa, ja jestem ze swojego wyboru bardzo zadowolona i dziękuję za pomoc. Stąd ta opinia.

  Zgodność z opisem: 5/5
  Czas wykonania: 5/5
  Obsługa klienta: 5/5
 • Agnieszka

  5 lat, 4 miesiące temu

  Ocena ogólna:

  Chciałbym podziękować Panu Sławomirowi Morlewskiemu za prowadzenie sprawy związanej z odszkodowaniem za utratę bliskiej osoby w wypadku komunikacyjnym. Dzięki profesjonalnemu podejściu uzyskał satysfakcjonujący mnie wyrok. Dobry kontakt z Panem Sławomirem zarówno osobisty jak i telefoniczny pomógł w trudnych chwilach. Kancelarię polecam wszystkim którzy znaleźli się w takiej sytuacji i szukają profesjonalisty, osoby życzliwej i zaangażowanej w prowadzoną sprawę.

  Zgodność z opisem: 5/5
  Czas wykonania: 5/5
  Obsługa klienta: 5/5
 • Agnieszka

  5 lat, 4 miesiące temu

  Ocena ogólna:

  Chciałabym bardzo podziękować Panu Sławomirowi Morlewskiemu za prowadzenie mojej sprawy i udaną współpracę. Mecenas dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu doprowadził do satysfakcjonującego finału sprawy. Świetny kontakt osobisty jak i telefoniczny z Panem Sławomirem pomagał w trudnych chwilach. Polecam kancelarię w 100% wszystkim którzy szukają osoby życzliwej, skutecznej a przede wszystkim godnej zaufania. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!

  Zgodność z opisem: 5/5
  Czas wykonania: 5/5
  Obsługa klienta: 5/5
 • Bożena

  5 lat, 4 miesiące temu

  Ocena ogólna:

  Polecamy

  Polecamy Pana Sławomira Morlewskiego. Sprawa dotyczyła odszkodowania za wypadek ze skutkiem śmiertelnym.Sprawa trwała 6 miesięcy. Największe zalety współpracy: dbanie o klienta, bardzo dobry kontakt na każdym etapie prowadzonej sprawy, informowanie. Ogromna wiedza i doświadczenie w sprawach o odszkodowania. Gorąco polecam.

  Zgodność z opisem: 5/5
  Czas wykonania: 5/5
  Obsługa klienta: 5/5
 • Klienci

  5 lat, 12 miesięcy temu

  Ocena ogólna:

  Polecam, jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku prowadzonej przez mecenasa sprawy o odszkodowanie. Dziękujemy raz jeszcze

 • Klienci Olsztyn

  6 lat temu

  Ocena ogólna:

  POLECAMY. Polecamy Radcę Prawnego Sławomira Morlewskiego. Bardzo dobrze prowadzili moją sprawę o odszkodowanie. Największe zalety współpracy: Dbanie o klienta, by miał jak najmniej nerwów w sądzie. Wysokie kwoty uzyskane. Jakość usługi, częsty kontakt, informowanie, dojazdy do klienta na każdą istotną czynność w sprawie. Sprawy prowadzą adwokaci, radcowie prawni, nie aplikanci, lub wynajęte osoby. Ogromna wiedza i doświadczenie w sprawach odszkodowań. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

 • Wojciech Lubelskie

  6 lat temu

  Ocena ogólna:

  Dzień dobry Polecam tego Mecenasa, bo sprawy o odszkodowanie po stracie bliskiej osoby prowadzą naprawdę świetnie, mam porównanie, bo siostra wzięła firmę ze Śląska. Uzyskała na ugodzie dużo mniej. Warto właśnie im powierzyć swoją sprawę.

 • Renata

  6 lat temu

  Ocena ogólna:

  Dziękuję za pomoc z odszkodowaniem za stluczke. Polecam

Dostępne usługi: 1

x