WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Puk Maciej Kancelaria Radcy Prawnego

Radca Prawny Maciej Puk posiada 20 letnie doświadczenie zdobywane w sektorze bankowym. Pracując dla banków i instytucji leasingowych wyspecjalizował się w dziedzinie oddłużania oraz działaniach antywindykacyjnych na rzecz firm i osób fizycznych. Posiada wiedzę i doświadczenie w temacie procedur bankowych, które skutecznie wykorzystuje w działaniach antywindykacyjnych. Z powodzeniem odbudowuje firmy, które popadły w wielomilionowe długi oraz pomaga osobom prywatnym , których przyszłość była zagrożona postępowaniem windykacyjnym i egzekucyjnym. Pomaga zareagować na -nakazy "aktualne", czyli takie które wpływają do klientów i do których należy stosować 14-dniowy termin na złożenie
sprzeciwu.oraz nakazy wydawane przez zwykłe sądy, o których klient dowiaduje się dopiero od komornika. Są to najczęściej nakazy firm windykacyjnych lub bezpośrednio funduszy sekurytyzacyjnych.

Specjalizacje/certyfikaty:

SPRAWY PRZEPROWADZONE

Majątek i Podatki
- pozew o zapłatę z tytułu świadczeń ponadlimitowych przeciwko NFZ
- sprzeciw do e-nakazu zapłaty
- Udzielam pomocy prawnej dłużnikom, którzy dowiedzieli się o długu i nakazie sądowym dopiero od komornika sądowego, czasami po kilku latach od wydania nakazu zapłaty i po wielu latach od powstania długu.
- Pomagam oddłużyć osoby, które otrzymały e-nakaz zapłaty z e-sądu w Lublinie lub nakaz zapłaty z sądu właściwego dla miejsca zamieszkania dłużnika.
- Działania przedsądowe. Kiedy jeszcze nie ma komornika. Kiedy opóźnienia w spłacie są nieduże. Wtedy jest właściwy czas żeby wspólnie ustalić strategię oddłużania na bazie opracowanych i sprawdzonych projektów. Przejmuję ciężar kontaktów z wierzycielami, ustalam i negocjuje warunki ugody i na czas reaguje gdy wierzyciel jednak wniesie pozew do sądu.
- czyszczenie rejestrów NIK, BR, KRD
- ochrona prawna nieruchomości przed zajęciem egzekucyjnym
- wstrzymywanie działań egzekucyjnych i windykacyjnych

MOGĘ POMÓC RÓWNIEŻ W TYCH SPRAWACH

- Dzieci i rozwody
- Sprawy bankowe
- Sprawy ubezpieczeniowe
- Zdrowie
- Działalność gospodarcza
- Spółki
- Spory z firmami
- Sprawy pracownicze
- Umowy

Przynależność do organizacji:

  • OIRP Poznań
  • nr wpisu PZ-1309

Rok rozpoczęcia działalności:

1993

Dane adresowe:

Ulica:

ul. Nowowiejskiego 43 /5

Miejscowość:

61-733 Poznań

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 27

x