WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Piotr Tomilicz

Tu był strasznie długi tekst. Kto by go przeczytał?! Usunąłem go.
Tym razem będzie krótko.
Dużo piszę. Głównie teksty sprzedażowe i reklamowe w każdej możliwej postaci (reklamy na FB, dla Google, scenariusze reklam i dialogi do nich, foldery, ulotki, hasła). Jeśli tekst sprzedażowy nie sprzedaje, to kup taki, który będzie dla Ciebie zarabiać. Moje treści zarabiają, gdyż piszę komercyjnie od 19 lat, a w sprzedaży pracuję od 13 lat. Ilu copywriterów może napisać to samo? No, to nie dziw się, że sprzedaż nie idzie.
Piszę też książki, opowiadania (jako autor i ghostwriter), czasami coś do gazety, a od ponad 2 lat również je redaguję i koryguję.

Tworzę przez co najmniej 8 godzin dziennie - sprzedaż to moja praca. Przez lata zarobiłem tyle, ile sprzedały moje treści, a teraz one zarabiają dla innych.

Czemu miałbyś kliknąć do mnie? Proste: masz dużo do zyskania.

Specjalizacje/certyfikaty:

Jestem w tej maleńkiej grupce content marketerów - speców od tekstu - którzy mają pojęcie o sprzedaży i dlatego ich teksty sprzedają. Moją główną specjalizacją jest umiejętność zamieniania na pieniądze tego, co Ty oferujesz.

Jak już wiesz, piszę bardzo dużo. Napisałem książkę, wiele opowiadań, bajek, niektóre moje prace wygrywały w ogólnopolskich konkurach literackich, zajmuję się redakcją, a nawet szkolę sprzedawców i copywriterów.
Ale przede wszystkim poprawiam zarobki w wielu firmach i mam referencje.

Przynależność do organizacji:

  • Szkoleniowiec
  • Korepetytor
  • Redaktor i korektor
  • Sprzedawca, doradca
  • Content marketer, a więc człowiek, który sprzedaje tekstami

Rok rozpoczęcia działalności:

1999

Dane adresowe:

Ulica:

Glinki 1

Miejscowość:

85-001 Bydgoszcz

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

x