WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Patryk Pławecki

Pasjonat digital marketingu i analityki internetowej. W codziennych działaniach skupiam się na poszukiwaniu coraz efektywniejszych sposobów na promocję sklepów, firm i stron internetowych.
Praca z reklamą Display, głównie reklamą natywną, nauczyła mnie jednego - jeśli chodzi o odbiorców i ich postrzeganie reklam, niczego nie możemy być pewni. Dlatego właśnie na 1 miejscu w swoich działaniach stawiam TESTY. Dla każdej z kampanii poszukuję wielu motywów i sposobów na dotarcie do percepcji odbiorcy. Nauczyłem się, że intuicja bywa zawodna, a danych i liczb nikt nie oszuka.

Ps. Obecnie większość testów przeprowadzam korzystając z własnych środków. Powód jest prosty, działając dla klientów zewnętrznych chce im dostarczać pewne, sprawdzone rozwiązania i nigdy nie przepalać ich budżetów.

Jeśli zatem cenisz sobie u swoich partnerów takie cechy jak: otwartość umysłu, wysokie zdolności analityczne, odpowiedzialność za wyniki, zaangażowanie, inicjatywę oraz kreatywność - znalazłeś odpowiednią osobę.

Specjalizacje/certyfikaty:

Certyfikaty Google:

Google Analytics Zawaansowany
https://analytics.google.com/analytics/academy/certificate/WlXJEmfMSGmNlnPMyN6pnA

Google Analytics Początkujący
https://analytics.google.com/analytics/academy/certificate/MKJgxDKzRpC4NrarViXJLw

https://www.facebook.com/Clever-Dzieciaki-na-6-2358633887556400/?modal=admin_todo_tour - jedna z bardziej udanych stron na Facebooku, gdzie zgromadziliśmy już ponad 1400 fanów w 4 miesiące, za średnio 0.23zł za polubienie strony i z wynikiem schodzimy coraz niżej.

Dane adresowe:

Miejscowość:

30-011 Kraków

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

x