WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Oskar Sieńko

Copywriter w agencji interaktywnej o profilu międzynarodowym, w wolnym czasie freelancer. Ukończył profil plastyczny XIX LO w Gdańsku. Studiuje neuropsychologię i neurokognitywistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w oparciu o indywidualny program studiów, prowadząc badania z zakresu kognitywistyki, muzykologii oraz neuropsychologii emocji. Od 2019 roku planuje rozpoczęcie studiów licencjackich na kierunku biofizjologia molekularna i komórkowa. Specjalizuje się w tworzeniu koncepcji namingowych/brandingowych, na co dzień tworząc treści, które przyciągają zarówno odbiorców, jak i zleceniodawców.

Zakres tematyczny: medycyna, psychologia, nowe technologie, blockchain, muzyka, moda, sztuka.
W przypadku innych branż/tematów pracuję na źródłach podanych przez zleceniodawcę, wydłuża to termin realizacji zlecenia o 1 dzień.

Wierzę w kompetytywny biznes i kapitalizm. Wysokiej jakości usługa to nie wydatek a inwestycja, dlatego pisane przeze mnie teksty oraz koncepcje kreatywne mojego autorstwa tworzone są pod kątem maksymalizacji zysku zleceniodawcy. Jestem konkretny i zwięzły w biznesie, nie toleruję bylejakości. Rozumiem oczekiwania moich klientów i odbiorców oraz odbiorców ich marek (zarówno algorytmów Google, jak i czytelników artykułów). Jestem Copywriterem przez duże C, którego Państwa firma nie tylko potrzebuje, ale przede wszystkim chce. Zapraszam do kontaktu.

Przynależność do organizacji:

  • Veneo Sp. z o.o. - Junior Marketing Specialist (08/2017 - 09/2018)
  • ICEO Sp. z o.o. - Copywriter (10/2018 - Obecnie)

Dane adresowe:

Ulica:

Świdzińskiego 19

Miejscowość:

30-864 Kraków

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 6

Pisanie artykułów blogowych

105,00 zł/stronę

Pisanie tekstów na stronę WWW

105,00 zł/stronę

Redakcja i korekta tekstów

26,00 zł/stronę

Stworzenie opisu produktów

42,00 zł/stronę

x