WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

mgr Weronika Wróblewska

Nazywam się Weronika Wróblewska. Jestem absolwentką Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizowałam się w tłumaczeniach. Dodatkowo ukończyłam podyplomowo europeistykę w Szkole Głównej Handlowej. Starając się pogłębiać zdobytą na studiach wiedzę i nabrać doświadczenia, współpracowałam z zaufanymi i sprawdzonymi koleżankami i kolegami po fachu.

Zajmuję się tłumaczeniem od 15 lat, co przekłada się szacunkowo na ponad 5 milionów przetłumaczonych słów. Praca tłumacza wymaga ode mnie ciągłego doskonalenia warsztatu translatorskiego, ponieważ języki stale się zmieniają, dochodzą nowe słowa i wyrażenia. Dbam o to, aby wzbogacać umiejętności i rozwijać swoje kompetencje.

Cenię długofalową współpracę z klientami, dlatego przykładam dużą wagę do jakości przetłumaczonych tekstów. Tłumaczenie nie polega wyłącznie na zastąpieniu słów w jednym języku wyrazami z drugiego. Trzeba zrozumieć przekaz autora i wyrazić intencję danego tekstu, dlatego tak ważne jest doświadczenie, które posiadam. Z każdym przetłumaczonym zdaniem staję się lepszą tłumaczką, a do współpracy przy realizacji projektów wybieram tylko sprawdzonych i rzetelnych kolegów po fachu, specjalizujących się w danych dziedzinach.

Rok rozpoczęcia działalności:

2004

Dane adresowe:

Ulica:

Południowa 85

Miejscowość:

05-080 Truskaw

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

x