WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

mgr. Psychologii Paula Klajnowska

Witam Cię na moim profilu :)

Kilka słów o mnie; z zawodu jestem psychologiem, skończyłam psychologię po angielsku na UW. Jestem także certyfikowanym Life & Business Coachem, szkoliłam się w Akademii PwC. Moje dzieciństwo spędziłam w Szwecji w Malmö, gdzie skończyłam szkołę podstawową i średnią o specjalizacji międzynarodowa ekonomia co czyni mnie Native Speakerem szwedzkiego. Obecnie zajmuję się rozwojem ludzi w szwedzkiej korporacji, gdzie planuje, koordynuje działania szkoleniowe oraz sama prowadzę warsztaty rozwojowe na managerów.

Poza pracą w korporacji, prowadzę indywidualne oraz grupowe sesje coachingowe dla osób z zewnątrz. Tworzę autorskie warsztaty rozwojowe, w podejściu holistycznym. Jako Life Coach pracuję z osobami które przechodzą przez kryzysy, osobami które pragną lepiej się poznać oraz z osobami które pragną zmienić coś w swoim życiu w zgodzie ze sobą. Jako Business Coach prowadzę Coachingi Grupowe które mają na celu sworzenie strategii działania i realizacji celów oraz coachingi indywidualne dla kadry managerskiej, skupiając się na rozwóju umiejętności zarządzania zespołem.

Hobbistycznie, by ciągle być blisko j. szwedzkiego i szwedzkiej kultury, realizuje tłumaczenia z j. polskiego i angielskiego na j. szwedzki. Chętnie podejmę się współpracy w tym zakresie. Tłumaczę teksty z zakresu: psychologia, HR, biznes, wiadomości, sport, kulinaria, kultura, produkt i marketing.

Dążę ku ciągłemu rozwojowi co pozwala mi ciągle poszerzać moją perspektywę i doświadczenia.

Zapraszam do kontaktu :)

Specjalizacje/certyfikaty:

Malmö Borgarskolan, Ekonomia międzynarodowa, dyplom ekonomisty licealnego
Mgr. Psychologii, Uniwersytet Warszawski (Warsaw International Studies in Psychology)
Business Coaching Diploma, PwC Academy
TSR poziom 1, LETSR

Publikacje:
Nadal razem czy jednak osobno? Wpływ zdarzeń misyjnych o charakterze traumatycznym i objawów stresu pourazowego na relację małżeńską weteranów
Merzec 2016, Medycyna Praktyczna

Dane adresowe:

Miejscowość:

Warszawa

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 1

x