WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Marcin Destro

Iluzja to elegancka rozrywka i choć doskonale sprawdza się na salonach czy wśród gości w wieczorowych strojach, tak doskonale też wpasuje się w luźniejsze konwencje. Jej piękno doceni zarówno akademicki profesor, jak i kilkuletnie dziecko, a zadziwi zarówno prezesa korporacji jak i ucznia szkoły podstawowej.

Jeśli to czytasz, to szukasz wyjątkowej atrakcji dla swoich gości czy klientów. Daję Ci gwarancję, że moje show będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem. Wyobraź sobie, jak wiele mogą dać pozytywne skojarzenia, wywołane uśmiechem, stanem zadziwienia i efektem WOW, z Twoją marką lub firmą czy nazwiskiem.

Tego dostarczam ja.

Jestem iluzjonistą, mentalistą i hipnotyzerem. Sztuką iluzji zajmuję się od 9 lat, a moje doświadczenie sceniczne opiewa na 5 lat. Mentalizm jest dziedziną sztuki, która mnie wybitnie fascynuje, którą wplatam w pokazy, by odczucia widzów były silniejsze. Prowadzę również pełne mentalistyczne show wraz z teatrem hipnozy, o której jako jedyny iluzjonista w Polsce napisałem artykuł naukowy!

Jeśli chcesz zapewnić swoim klientom lub gościom najwyższy poziom rozrywki, napisz lub zadzwoń do mnie!

Rok rozpoczęcia działalności:

2013

Dane adresowe:

Miejscowość:

Warszawa

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 1

x