WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

magister Szymon Sasak

Szanowni Państwo!

Ze słowem pisanym jestem związany już od dzieciństwa, a pierwszym moim sukcesem było stworzone w uniwersum Wiedźmina opowiadanie dzięki, któremu wygrałem pierwszą część gry Wiedźmin w konkursie organizowanym przez Fotka.pl.

Moja pasja przerodziła się z czasem w ogólnie pojmowany marketing, ale od przeszło dwóch lat konsekwentnie powracam wyłącznie do pióra i kartki (lub klawiatury i monitora).

Współpracowałem z największymi firmami medycznymi przy tłumaczeniach Podręczników Operatora Aparatów USG i RTG (Siemens, Mindray, Storz), gdzie odpowiadałem za tłumaczenie specjalistycznych tekstów, korekty oraz przygotowanie graficzne materiałów, które w następnej kolejności trafiły do polskich szpitali i klinik medycznych.

W 2017 roku przetłumaczyłem, uzupełniłem i wydałem metodą self-publishingu książkę Jeremy'ego Locke'a "Koniec Wszelkiego Zła", której udało się zdobyć serca czytelników i dostać się do TOP10 Sprzedaży Wydawnictwa Ridero za rok 2017.

Od stycznia 2018 moje opowiadania są regularnie publikowane w gazetach rodzaju "prawdziwe historie" Wydawnictwa Bauer i Edipresse.

Moje autorskie powieści walczą obecnie o swoje miejsce u Wydawców.

Specjalizacje/certyfikaty:

- certyfikat językowy FCE wydany przez Uniwersytet Śląski (egzamin zgodny z wymogami certyfikacji University of Cambrige)

Rok rozpoczęcia działalności:

2015

Dane adresowe:

Miejscowość:

41-700 Ruda Śląska

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 6

Pisanie artykułów blogowych

50,00 zł/stronę

Redakcja i korekta tekstów

100,00 zł/stronę

Stworzenie opisu produktów

50,00 zł/stronę

x