WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

KM WEB

W KM WEB zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym, od SEM (SEO + Kampanie Adwords), content marketingiem, poprzez wdrażanie i tworzenie stron www, aż po działania w Social Media (kampanie reklamowe, prowadzenie profili społecznościowych Klientów).
Firma KM WEB powstała w grudniu 2013 roku, na bazie dotychczasowej prywatnej działalności założyciela – Krzysztofa Młodawskiego. W ciągu ponad 5 lat działalności dynamicznie poszerzamy naszą bazę klientów i podejmujemy nowe wyzwania.

Krzysztof Młodawski - Z Internetem jestem związany od 2005 roku. Pierwszym moim doświadczeniem było współtworzenie i współprowadzenie portalu e-mundial.pl o tematyce Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Później uczestniczyłem w kilku podobnych projektach.

Marketingiem internetowym zajmuje się od 2009 roku, gdy odbyłem praktyki w Grupie Adweb. Kolejnym etapem było zajmowanie się pozycjonowaniem witryny biura turystycznego turistrada.pl, a w międzyczasie poszerzanie swojej bazy Klientów o nowe firmy. W latach 2011-2014 pracowałem w Agencji Interaktywnej Eurohost jako Specjalista ds. SEO/SEM. W grudniu 2013, w oparciu o swoja bazę Klientów, otworzyłem własną działalność gospodarczą, którą z sukcesami kontynuuję pod marką KM WEB.

Rok rozpoczęcia działalności:

2013

Dane adresowe:

Ulica:

os. Słoneczne 14/35

Miejscowość:

31-958 Kraków

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 5

Audyt SEO

500,00 zł

Prowadzenie kampanii Google Ads

25,00 zł/tydzień

x