WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Karolina Nitka

Szukasz copywritera, który stworzy nie tylko wartościowe teksty przyciągające odbiorców, a zarazem Twoich klientów, ale także takiego, który zoptymalizuje je pod SEO? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się ze mną: karolina.nitka@gmail.com
już teraz, skorzystaj z bezpłatnej wyceny i osiągnij swój cel!

Od 2011 roku prowadzę autorskiego bloga. Lata praktyki spowodowały, że pasja przerodziła się w pracę. Odbyłam kilka staży, które przygotowały mnie do pracy jako specjalista SEO/SEM, jednak to praca Copywritera jest dla mnie tą wymarzoną. Doświadczenie, jakie zdobyłam w pracy specjalisty SEO/SEM niezwykle przydaje się w kreatywnym pisaniu. Dzięki temu, że wiem, jak działają reklamy, jak je tworzyć oraz jak optymalizować teksty, by były przyjazne dla robotów Google, ale przede wszystkim dla użytkowników, przyciągam słowem szerokie grono odbiorców oraz pomagam znaleźć się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach. Dzięki wartościowym treściom przyciągniesz nie tylko nowych klientów, odbiorców, ale poprawisz swoją widoczność w wyszukiwarce.

Co mogę dla Ciebie zrobić?
Tworzę nie tylko teksty zoptymalizowane pod SEO, ale również opisy produktów, teksty eksperckie, sponsorowane, przygotowane na platformę Whitepress, zlecenia niestandardowe, jak opisy do zakładki „o nas”, opis działalności czy zakresu usług. Przez kilka lat pracowałam w agencjach reklamowych, co przekłada się na moje doświadczenie w tworzeniu treści reklamowych, reklam AdWords, reklam na Facebooku. Posiadam certyfikaty Google potwierdzające moje umiejętności w tym zakresie oraz certyfikat Facebook Ads.

Nieustająco śledzę trendy w branży marketingu internetowego, poszerzam swoje umiejętności, a poprzez prowadzenie własnych stron, szlifuję swój warsztat. Mam na swoim koncie setki tekstów, które stworzyłam zarówno podczas pracy w agencjach, jak i indywidualnie. Tworzę treści na rozmaite tematy od budownictwa, rolnictwa, poprzez prawo, medycynę, modę, urodę, treści lifestyle. Przykładowe teksty możesz znaleźć w moim portfolio copywritera.

Warto wiedzieć, że w obecnym roku marketing treści liczył będzie się jeszcze bardziej niż w poprzednim. Ważna jest nie tylko ilość, ale i jakość. Komunikat musi być dopasowany do grupy docelowej. By nieustająco zaskakiwać swoich klientów, należy tworzyć zaskakujące treści, poruszać rozmaite tematy, podążać za aktualnymi trendami i korzystać z real-time marketingu. Jeśli chcesz wygrać kreatywnością ze swoją konkurencją i osiągnąć sukces, chętnie Ci pomogę!

Sprawdź szczegółowe informacje o mnie, skontaktuj się i dowiedz się już teraz, co mogę zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu, by pozyskać większe grono odbiorców oraz potencjalnych klientów.

Specjalizacje/certyfikaty:

Copywriting
SEO
SEM
Social Media

Rok rozpoczęcia działalności:

2018

Dane adresowe:

Ulica:

Chorkówka 190

Miejscowość:

38-458 Chorkówka

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 1

Pisanie artykułów blogowych

13,00 zł/stronę

x