WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Mikołaj Szafer

Dzień dobry,

Nazywam się Mikołaj Szafer i jestem Rzeczoznawcą Majątkowym prowadzącym kancelarię, która świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie wycen nieruchomości i doradztwa w procesach inwestycyjnych. W ramach kancelarii współpracuję z Rzeczoznawcami Majątkowymi na terenie całego kraju.

Nieustannie rozwijamy swoje kompetencje i doskonalimy swój warsztat, aby zawsze służyć pomocą i wiedzą ekspercką naszym klientom. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie. Nasza współpraca zawsze opiera się na pewności i zaufaniu. W swojej pracy zawsze kierujemy się bezstronnością i poufnością w relacjach z klientem. Wszelkie informacje, które uzyskujemy w ramach procesu wyceny stanowią dla nas tajemnicę zawodową. Wynika to przede wszystkim z szacunku do klienta oraz troski o działanie w jego interesie. Zapewniamy naszym klientom pełną dyskrecję.

Ponad to sporządzamy analizy rynku, analizy opłacalności inwestycji, analizy uwarunkowań planistycznych, badania trendów rynkowych i stanu prawnego nieruchomości, a także specjalistyczne ekspertyzy i opinie związane z rynkiem nieruchomości.

Przy realizacji usług działamy na podstawie obowiązujących przepisów prawa i standardów zawodowych oraz przestrzegamy zasad etyki zawodowej. Usługi wykonujemy na terenie całej Polski, w szczególności na terenie województwa wielkopolskiego.

Specjalizacje/certyfikaty:

Posiadam uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości oraz maszyn i urządzeń trwale związanych z gruntem, nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa (upr. nr 7101) oraz Świadectwo Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w zakresie wyceny nieruchomości dla potrzeb sektora bankowego (Certyfikat Nr 68/Bank-III/2018). Jest wpisany na „listę bankową”, uprawniającą do sporządzania operatów szacunkowych dla zabezpieczenia wierzytelności we wszystkich bankach w Polsce.

Jestem wpisany do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Majątkowych, prowadzonego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Przynależność do organizacji:

  • Polska Federacja Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych - członek
  • Wielkopolskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych - członek

Numer legitymacji zawodowej:

7101

Rok rozpoczęcia działalności:

2018

Dane adresowe:

Ulica:

Władysława Biegańskiego 34

Miejscowość:

60-682 Poznań

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

x