WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Kancelaria Radcy Prawnego Profesor dr hab.Hanna Paluszkiewicz

Filia Kancelarii: Września, ul. Staszica 14/51

Kancelaria Radcy Prawnego prof. nadzw. dr hab. Hanny Paluszkiewicz świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych od ponad 25 lat. Obsługa prawna w ramach Kancelarii świadczona jest w zakresie i na podstawie Ustawy o radcach prawnych.
Kancelarię tworzy zespół osób o odpowiednim doświadczeniu oraz wysokich kwalifikacjach zawodowych i etycznych. Wszyscy współpracownicy Kancelarii posiadają wiedzę i doświadczenie pozwalające na wykonywanie czynności zawodowych zgodnie z przepisami prawa, według najlepszej woli i wiedzy oraz z należytą starannością. Efektywność pomocy prawnej świadczonej w ramach Kancelarii zapewnia zarówno bieżący kontakt z praktyką sądową, podatkową, administracyjną, jak i wykorzystywanie opinii i poglądów autorytetów prawnych skupionych w kręgach uniwersyteckich.

Specjalizacje/certyfikaty:

MOGĘ POMÓC RÓWNIEŻ W TYCH SPRAWACH

- Dzieci i rozwody
- Inne (prywatne)
- Nieruchomości
- Praca
- Spadki i testamenty
- Działalność gospodarcza
- Spółki
- Spory z firmami
- Sprawy pracownicze
- Umowy
- Zamówienia Publiczne

Przynależność do organizacji:

 • None

Dane adresowe:

Ulica:

Poznańska 62/6 Poznań

Miejscowość:

60-853

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Ocena ogólna: 5/5 (4 opinie)

 • Marta z Poznania

  7 lat temu

  Ocena ogólna:

  Bardzo rzeczowy kontakt z pracownikami kancelarii. Byłam na poradzie niezależnie u trzech prawników, bo moja sprawa z zakresu nieruchomości nie jest oczywista i Panie udzieliły mi najbardziej konkretnych odpowiedzi.

 • M.

  7 lat, 2 miesiące temu

  Ocena ogólna:

  Kancelaria prowadziła moją sprawę o rozwód. Spokojnie, merytorycznie i z dużą kulturą. Cieszę się, że trafiłam do kancelarii, bo zapewnili mi wsparcie, którego potrzebowałam. Na rozprawie i w trakcie mediacji, do której mnie namówiły, Panie zawsze były przygotowane, oddzwaniały, odpowiadały na wszystkie pytanie. Teraz jestem już jakiś czas po rozwodzie i zgłosiłam się po pomoc w innej sprawie- równie skutecznie. Pozdrawiam szczególnie p. Asię i p. Magdę.

 • Robert C.

  7 lat, 3 miesiące temu

  Ocena ogólna:

  Pracownicy kancelarii są bardzo zaangażowani w prowadzoną sprawę. Zawsze dzwonią, tłumaczą, w mojej sprawie przejawiają dużą inicjatywę. Cenię fakt, że to nie ja muszę się o coś dopominać, tylko Panie same działają. Poza tym są po prostu miłe i traktują ludzi serdecznie. Pozdrawiam.

 • Anna

  7 lat, 4 miesiące temu

  Ocena ogólna:

  Z usług kancelarii skorzystałam kilka tygodni temu, w związku ze sprawa rodzinna. Uzyskalam rzetelna porade i pomoc w beznadziejnej,jak mi się wydawało, sytuacji. Do tego wyszłam w lepszej formie psychicznej, bo panie są niezwykle miłe i cieple.

Dostępne usługi: 1

x