WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Maciej Nowakowski

Nazywam się Maciej Nowakowski i jestem radcą prawnym.

Od lipca 2013 r. prowadzę indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego. Od początku jej istnienia zajmuję się prawem medycznym, z racji świadczenia usług doradztwa na rzecz szpitali, zakładów opieki zdrowotnej i praktyk lekarskich. Specjalizuję się w procesach sądowych o błąd w sztuce medycznej (lekarskiej), ze szczególnym naciskiem na spory dotyczące zakażeń szpitalnych, które to sprawy uznaję za szczególnie skomplikowane, a przez to wymagające ponadprzeciętnej wiedzy i doświadczenia po stronie prawnika.

Reprezentuję pacjentów przed zakładami ubezpieczeń, Rzecznikiem Praw Pacjenta, Rzecznikiem Finansowym, wojewódzkimi komisjami do spraw zdarzeń medycznych, sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym oraz sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Niezależnie od procesów medycznych, jestem pełnomocnikiem osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w gospodarstwach rolnych i przy pracy (ang. Personal Injury Attorney).

Specjalizacje/certyfikaty:

Ponad 5 lat doświadczenia w sprawach odszkodowań za błędy medyczne (lekarskie) oraz naruszenie praw pacjenta. Doświadczenie zdobyte w kilkudziesięciu procesach medycznych.

Prowadzę bloga o zakażeniach szpitalnych - www.zakazeniaszpitalne.pl

Przynależność do organizacji:

  • Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie
  • Krajowa Izba Doradców Podatkowych

Numer legitymacji zawodowej:

RZ00605

Rok rozpoczęcia działalności:

2013

Dane adresowe:

Ulica:

Mazurska 23/2

Miejscowość:

70-444 Szczecin

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

x