WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Grzechowiak

Kancelarię tworzy adwokat o bogatym doświadczeniu w zakresie sporów sądowych, a także doświadczeniu w zakresie doradztwa na rzecz klientów korporacyjnych i osób fizycznych.
Zadowolenie Klienta i jego dobra opinia o Kancelarii stanowią fundament rozwoju, dlatego też w każdym przypadku podejmuję się świadczenia pomocy prawnej na najwyższym profesjonalnym poziomie.

Specjalizacje/certyfikaty:

SPRAWY PRZEPROWADZONE

Dzieci i rozwody (alimenty, prawo do opieki)
- Kancelaria specjalizuje się i wspiera swoich Klientów przede wszystkim we wszystkich sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Spadki i testamenty
- Kancelaria ma również duże doświadczenie w sprawach z zakresu prawa spadkowego, stwierdzenia nabycia spadku, działy spadku, testamenty, zachowki i inne.

Przestępstwa i wykroczenia
- Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojmowanym obszarze prawa karnego. Prowadzimy sprawy karne związane zarówno z obroną interesów oskarżonego, jak i pokrzywdzonego oraz oskarżyciela posiłkowego.

Spółki (akty założycielskie, umowy)
- Kancelaria świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej spółek prawa handlowego, w tym zagadnień korporacyjnych, obsługi prawnej oraz rejestracji spółek.

Umowy (regulaminy, kontrakty)
- zabezpieczenia interesów kontrahentów w transakcjach handlowych; prowadzenie sporów sądowych związanych z dochodzeniem należności; prowadzenie sporów sądowych dotyczących niewykonania bądź nienależytego wykonania umowy; prowadzenie sporów sądowych związanych z odzyskiwaniem nieruchomości wywłaszczonych w okresie PRL.

Praca
- Jesteśmy Kancelarią świadczącą pomoc prawną z zakresu kompleksowej obsługi stosunków z zakresu prawa pracy oraz sporów sądowych z tej dziedziny zarówno po stronie pracownika jak i pracodawcy.

MOGĘ POMÓC RÓWNIEŻ W TYCH SPRAWACH

- Inne (prywatne)
- Majątek i Podatki
- Nieruchomości
- Sprawy bankowe
- Sprawy ubezpieczeniowe
- Zdrowie
- Działalność gospodarcza
- Inne (firmowe)
- Podatki
- Spory z firmami
- Sprawy pracownicze
- Własność intelektualna
- Zamówienia Publiczne

Przynależność do organizacji:

 • None

Rok rozpoczęcia działalności:

2013

Dane adresowe:

Ulica:

Jagiellońska 22/6a

Miejscowość:

85-097 Bydgoszcz

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Ocena ogólna: 5/5 (19 opinii)

 • Sbb

  6 lat, 1 miesiąc temu

  Ocena ogólna:

  Polecam.prowadzi obsługę mojej firmy. Profesjonalizm, rzetelność i terminowość

 • Leszek O.

  6 lat, 4 miesiące temu

  Ocena ogólna:

  Dzięki uprzejmości ''SPECPRAWNIK.PL'' miałem okazję rozmowy z Panem mecenasem Mateuszem Grzechowiakiem, który udzielił mi wyczerpujących informacji w mojej trudnej sprawie. Czułem, że rozmawiam z człowiekiem o dużej wrażliwości i takiej kompetencji. Dziękuję Panu Grzechowiakowi w tym miejscu za tą poradę prawną życząc wszystkiego dobrego.

 • Kamila londyn

  6 lat, 4 miesiące temu

  Ocena ogólna:

  Jest rzetelny.

 • Asan

  6 lat, 5 miesięcy temu

  Ocena ogólna:

  Jest dobry. Ja jestem zadowolony. Sprawny konkretny. Dba o Klienta. Ja takie wrazenie odnioslem.

 • Iwona

  6 lat, 5 miesięcy temu

  Ocena ogólna:

  Pan Mecenas konkretny , rzeczowy. Bardzo mi pomogl.

 • Maly

  6 lat, 8 miesięcy temu

  Ocena ogólna:

  Poszłem z polecenia kolegi i raczej die nie zawiodłem i cena przesteppna i sprawa zakończona na plus dla mnie. Czasem był beszczelny dla sadu i mojego przeciwnika.

 • N

  7 lat, 1 miesiąc temu

  Ocena ogólna:

  Pozytywnie!

 • Piotr

  7 lat, 3 miesiące temu

  Ocena ogólna:

  Mecenas pomógł mi bo miałem wypadek. Sprawa na policji i w sądzie przebiegła błyskawicznie. Dostałem solidne odszkodowanie od sprawcy. Teraz zabiera się o dalsze odszkodowanie od PZU 😃

 • Joasia z iowrocławia

  7 lat, 3 miesiące temu

  Ocena ogólna:

  zobaczyłam dane pana mecenasa w internecie i umówiłam sie z nim w kancelari. Nie żałuje bo widać że ma dużą wiedzę a w dodatku okazlo się że jest bardzo skuteczny i moja spawa zakńoczyła sie pozytywie. A w dodatku jego usługa nie była droga. Polecam tego adwokata!!

 • nin

  7 lat, 3 miesiące temu

  Ocena ogólna:

  Grzechowiaka poleciła mi koleżanka, ponieważ nie mogłam poradzić sobie z podziałem majątku z moim byłym mężem. Wtedy prowadziła to Pani, która mnie rozwodziła, ale całkowicie nie mogła się w tej sprawie odnaleźć. Mąż planował wyprowadzić wszystko za granicę i prawie mu się to udało. Na szczęście zmieniłam pełnomocnika i uzyskałam wszystko co moje i nawet lekko więcej. Normalnie nie piszę takich opinii, ale w tym przypadku zrobię wyjątek bo jestem po stokroć wdzięczna.

Dostępne usługi: 58

x