WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

KAMLEGIT sp. z o.o.

Jesteśmy firmą informatyczną z Rzeszowa. Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne dla firm, instytucji, a także osób prywatnych. Działamy na terenie całej Polski, a nawet poza granicami kraju.

KAMLEGIT ostatecznie powstało w 2010 roku, chociaż już od roku 2006 były stawiane pierwsze kroki w działalności. Oferta firmy obejmuje usługi w dziedzinie informatyki, począwszy od serwisowania sprzętu komputerowego, poprzez projektowanie stron www, marketing internetowy, po opiekę informatyczną w zakresie outsourcingu IT. Jesteśmy zespołem pasjonatów informatyki i nowych technologii. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z trendami, co przy odpowiednich analizach pozwala nam dobierać optymalne rozwiązania w usługach, jakie świadczymy swoim klientom. KAMLEGIT cechuje jakość, doświadczenie oraz profesjonalizm świadczonych usług. Nie boimy się nowych wyzwań, podejmujemy je każdego dnia. Optymalnie i skutecznie realizujemy zamierzone cele projektowe, co w końcowym rozrachunku wpływa na oczekiwany sukces zarówno dla naszego zespołu, jak i klientów.

Specjalizacje/certyfikaty:

Oferujemy szerokie spektrum usług informatycznych dla wielu sektorów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępna w głównym menu strony www.kamlegit.pl. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.
- strony internetowe — tworzenie stron i sklepów internetowych,
- outsourcing IT — kompleksowa opieka IT dla firm,
- odzyskiwanie danych — odzyskiwanie danych z dysków HDD, SSD, kart pamięci, pendrive’ów,
- marketing internetowy — pozycjonowanie stron, kampanie Ads i Facebook, SMM,
- domeny i serwery — usługi domenowe i hostingowe,
- serwis komputerowy — naprawa sprzętu komputerowego,
- pomoc zdalna — helpdesk,wsparcie techniczne,
- aplikacje interaktywne — oprogramowanie na miarę twoich potrzeb.

Dane adresowe:

Ulica:

ul. Starowiejska 6

Miejscowość:

35-083 Rzeszów

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 2

x