WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Pisanie artykułów specjalistycznych

Pisanie artykułów specjalistycznych do gazet, czasopism na strony WWW, portale i serwisy internetowe.

udostępnij

Opis szczegółowy i uwagi do ceny:

Reasearch - to bazowe słowo, o którym należy wspomnieć przy tekście specjalistycznym. Niezależnie od zamówionego tekstu i dostarczonych materiałów, zawsze samodzielnie przeszukuję internet i inne źródła w języku polskim, angielskim oraz niemieckim poszukując własnych informacji, żeby jak najlepiej zgłębić temat i zawrzeć same aktualne dane.

Mimo zdolności wyszukiwania informacji nie "zgrywam" specjalisty w dziedzinach, w których nim nie jestem. Nie piszę specjalistycznie o makijażu permanentnym, rozmnażaniu mszaków i uzbrojeniu armii francuskiej z XV wieku. Teksty specjalistyczne tworzę głównie w kategoriach technologia, motoryzacja i film.

Przykłady wykonania:

  • W ramach zlecenia jednej z agencji marketingowych napisałem serię 25 tekstów specjalistycznych o tematyce robotów współpracujących. Jednym z moich ulubionych były "Perspektywy współpracy robota z człowiekiem". Pisząc go uzmysłowiłem sam sobie, że robot naprawdę chce być i jest przyjacielem człowieka. https://www.elektroinzynieria.pl/artykuly/perspektywy-wspolpracy-robota-z-czlowiekiem-138029-6

Pozostałe usługi tego wykonawcy

Aktywne 2

x