WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Jakub Krakowiak

W 2015 roku zdałem maturę, kończąc jednocześnie ostatni z przebytych etapów nauczania - liceum ogólnokształcące. Od września 2016 r. zajmuję się szeroko rozumianym copywritingiem - tworzeniem tekstów do Internetu, ale również ich redakcją i korektą, parafrazowaniem oraz synonimizowaniem.

Współpracowałem z wieloma indywidualnymi klientami pracującymi w rozmaitych branżach, a także - od końca roku 2017 do wiosny roku 2018 w agencji e-marketingu Performance Media i od blisko 1,5 roku owocnie z agencją Amaromedia. Ponadto napisałem jeden tekst dla Eactive.

Najchętniej zajmuję się dziedzinami związanymi: ze zdrowiem, z dietetyką, prawem, jak i stronami WWW.

Moje zainteresowania to - rzecz jasna oprócz wymienionych powyżej hobby zawodowych: historia Polski XX w., film. Obecnie pracuję nad swoim debiutem literackim.

Współpracując z klientami dłużej aniżeli przy jednym zleceniu, staram się nawiązywać z nimi "kumpelskie" kontakty. Proponuję przejście na "Ty" oraz ogólnie rzecz biorąc, lubię skracać dystans. Uważam bowiem, że przed "wejściem na głowę" przez zleceniodawcę zabezpiecza mnie umowa. To wystarczy.

Rok rozpoczęcia działalności:

2016

Dane adresowe:

Ulica:

Główna 29

Miejscowość:

37-410 Wólka Tanewska

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 6

Korekta tekstów

20,00 zł/stronę

Pisanie artykułów blogowych

15,00 zł/stronę

Pisanie tekstów SEO

10,00 zł/stronę

Redakcja tekstów

20,00 zł/stronę

x