WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Grzegorz Olszowik

Zawodowo zajmuję się tworzeniem stron internetowych w Wordpress. Pozycjonowaniem i optymalizacją. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Buduję proste i funkcjonalne strony internetowe dostosowane do potrzeb klienta z wykorzystaniem indywidualnego szablonu graficznego. Jestem również mobilnym doradcą w sektorze ngo i doradzam organizacją pozarządowym w zakresie: doboru sprzętu i pomocy technicznej, promocji organizacji w internecie, wykorzystania nowych rozwiązań technologicznych w pracy organizacji, stworzenia strony internetowej dla organizacji, współpracy na zasadach wolontariatu. Działam w ramach Stowarzyszenia prowadzącego działalność gospodarczą. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Specjalizacje/certyfikaty:

Wszelkie umiejętności związane z tworzeniem stron internetowych w Wordpress zdobyłem samodzielnie.
Warsztaty dla mediów – „Redakcja Równości” - Europejski Rok Równych Szansa Dla Wszystkich, Fundacja "Przestrzenie Dialogu" - luty 2007

Szkolenie liderów Inicjatyw Młodzieżowych w ramach programu "Młodzież w działaniu" - Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu „Młodzież w działaniu”Maj 2007.
Małopolska Akademia Trenerów Zarządzania Strategicznego dla NGO - Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie - 16-18, 22-23 października 2007.

Czerwiec 2007 - Czerwiec 2008 Koordynator projektu Radioakacja finansowanego w ramach Programu Młodzież w Działaniu realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji

Wrzesień 2012 udział w projekcie "Żyj aktywnie załóż firmę oraz ukończenia etapu szkoleniowo-doradczego organizowanego przez CISNET.PL Centrum Informatyczno Szkoleniowe w ramach projektu "Żyj aktywnie - załóż firmę" w Krakowie.

28-29.09.2015r. Szkolenie w ramach projektu "Fundusze europejskie - jakie to proste. Działania edukacyjne dla przedsiębiorców sektora MSP z zakresu Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 we Wrocławiu.

Listopad 2015 - udział w projekcie Upskilling Europe organizowanym przez Stowarzyszenie Wiosna w ramach programu Erasmus+ we Włoszech. Podnoszenie kompetencji w zakresie przedsiębiorczości społecznej uczenia się przez całe życie oraz mobilności i kompetencji językowych.

Listopad 2017 - udział w szkoleniu "Mobilny Doradca" Sektora 3.0" organizowanym przez Polsko Amerykańską Fundację Wolności i Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dołączenie do sieci mobilnych doradców dla organizacji pozarządowych.

Prowadzenie warsztatów pt. "Storytelling i budowanie marki w social media" dnia 7.11.2015r. w Toruniu, Europejskie Forum Studentów AEGEE-Toruń.

Prowadzenie szkoleń z zakresu tworzenia stron internetowych w Wordpress i administracji stroną internetową.

Szkolenia związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa społecznego i finansami w przedsiębiorstwie społecznym Luty - Marzec 2018.

Przynależność do organizacji:

  • Stowarzyszenie Cześć Trzebinia

Rok rozpoczęcia działalności:

2010

Dane adresowe:

Ulica:

Kopernika 20/56

Miejscowość:

32-540 Trzebinia

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 1

x