WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Daniel Podgórski

Jestem copywriterem specjalizującym się w tematyce SEO i SEM, e-commerce, nowoczesnych technologii, kryptowalut oraz szeroko pojętego marketingu internetowego. Jeżeli potrzebujesz dokładnych i rzeczowych tekstów specjalistycznych, które zbudują wokół Ciebie autorytet, możesz na mnie liczyć.

Wiem, że pisanie o powyższych tematach wymaga branżowej wiedzy i dbałości o szczegóły, dlatego oprócz szlifowania umiejętności pisarskich i sprzedażowych, stale poszerzam swoją wiedzę na powyższe tematy. Nie jestem „tylko” copywriterem – pracując ze mną, zyskujesz konsultanta, który doradzi Ci w tematyce SEO oraz strategii marketingowej.

Moją drugą specjalizacją jest pisanie e-booków. Brałem udział w stworzeniu od podstaw najlepszego e-booka na polskim rynku na temat tego, gdzie freelancerzy mogą znaleźć pracę zdalną: „Gdzie znaleźć pracę zdalną. Polska i świat”.

Dlatego, jeśli potrzebujesz ghostwritera albo kogoś, kto stworzy dla Ciebie e-book pozyskujący leady, możemy zrealizować coś świetnego.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, co mogę dla Ciebie zrobić, zajrzyj na moją stronę oraz zapoznaj się z referencjami od zadowolonych klientów, z którymi pracowałem.

Dane adresowe:

Ulica:

Żeglce 262

Miejscowość:

38-458 Krosno

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 1

Pisanie artykułów blogowych

50,00 zł/stronę

x