WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Pisanie artykułów tematycznych

Pisanie artykułów tematycznych do gazet, czasopism, na strony WWW, portale i serwisy internetowe.

udostępnij

Opis szczegółowy i uwagi do ceny:

Cennik będzie ustalany indywidualnie do każdego zlecenia. Tematyka, długość tekstu, research, charakter tekstu to czynniki decydujące o cenie.

Oczywiście przy większej ilości zleceń, cena pójdzie w dół, gdyż owocna współpraca pozwoli nam czerpać korzyść obopólną.

Cena obejmuje:
-research,
-przygotowanie treści specjalistycznych,
-przygotowanie piśmiennictwa,
-działania SEO,
-ustalenie fraz kluczowych,
-tworzenie treści pod algorytm wyszukiwarki google
-pakiet benefitów (niespodzianka)
-usługi z innych dziedzin

Przykłady wykonania:

  • Przykładowy tekst na potrzeby Agencji Whites. Artykuł specjalistyczny z zakresu SEO o tematyce żywienia. Wykorzystywany na potrzeby Dzień Dobry TVN. Teksty realizuje wciąż, a łączna liczba znaków napisanych przeze mnie przekracza już 300 tyś. Artykuły cieszą się popularnością, gdyż stawiają na specjalistyczną wiedzę z zakresu dietetyki. Jako specjalista w zakresie żywienia posiadam obszerną wiedzę, którą chętnie wykorzystam na Państwa potrzeby.
  • Seria artykułów na potrzeby czasopisma "Żyj Naturalnie". Teksty dotyczą głównie tematyki serca, która jest moją specjalizacją. Żywienie w chorobach układu naczyniowo-sercowego to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja. Artykuły publikowane w dwumiesięcznikach: tekst na 5000 znaków. Specjalistyczny, ekspercki
  • Artykuły specjalistyczne na potrzeby znanego radia zajmującego się tematyką zdrowia. Łączna ilość znaków od 6-9 tyś. Treść dotyczy żywienia w jednostkach chorobowych dotyczących serca. Są to artykuły eksperckie.
  • Przygotowywałem i wciąż przygotowuje artykuły specjalistyczne na potrzeby czołowego czasopisma o żywieniu w Polsce: Food Forum. Treści eksperckie, które przechodzą analizę merytoryczną specjalistów z zakresu żywienia. Teksty o różnej długości, dotyczyły: owoców i warzyw, oraz przypraw o działaniu prozdrowotnym. Brałem również udział w organizacji ogólnokrajowych szkoleń pod patronatem czasopisma Food Forum. Zdjęcie znajdą państwo w dołączonych plikach.

x