WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Lekcja języka angielskiego ogólnego online

Pojedyńcza lekcja języka angielskiego ogólnego. Zajęcia prowadzone są online, w kontakcie z lektorem, za pomocą specjalnej platformy. Uczeń otrzymuje czasowy dostęp do platformy po dokonaniu płatności.

udostępnij

Opis szczegółowy i uwagi do ceny:

Cześć! Mam na imię Chris i jestem zawodowym nauczycielem angielskiego z Kalifornii. Mieszkam w Polsce od 5 lat i mam duże doświadczenie w pomaganiu osobom, które chcą poprawić swój angielski. Moje lekcje opierają się na konwersacjach, nie na nudnych podręcznikach! Cena to 60 zł/60 minut; lekcje odbywają się w moim mieszkaniu w Gdańsku (Nowy Port). Gwarantuję wyluzowaną i pozytywną atmosferę i interesujące konwersacje! Zapraszam osoby na każdym poziomie zaawansowania!

Jestem również profesjonalnym copywriterem i edytorem. Oferuję korektę i edycję tekstów w języku angielskim za jedyne 8 groszy/słowo. Jestem w stanie zamienić każdy tekst w perfekcyjny angielski, niezależnie od jego początkowej jakości.

Proszę o kontakt mailowy.

***

Hello, my name is Chris and I’m a professional English teacher from California. I’ve lived in Poland for 5 years and have a lot of experience helping people improve their English. My lessons are conversation based, no boring text books! The price is 60 zł/60 minut and lessons will take place in my apartment in Gdansk (Nowy Port). I guarantee a relaxing and positive learning environment and an interesting conversation! All levels accepted!

I am also a professional copywriter and editor. I offer proofreading and editing services for the low price of 8 groszy per word. I will take any English text you send me and turn it into 100% perfect English.

Please e-mail me.

x