WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

BRAVE MEDIA

Cześć! Nazywam się Kamil Szerszeński, jestem certyfikowanym Social Media Managerem. Z wykształcenia fotografem i grafikiem komputerowym.
Kiedy mówię, że mam 23 lata i ponad 10 lat doświadczenia zawodowego, ludzie patrzą ze zdziwieniem. W wieku 13 lat przewartościowałem swoje życie i postanowiłem zrobić wszystko, co mogłoby mi pomóc w przyszłości być lepszym w swojej dziedzinie. Od zawsze wiedziałem, co chce robić w życiu.

W 2011 roku, w wieku 16 lat zdobyłem tytuł Fotografa Roku w ogólnopolskim konkursie, zrobiłem pierwsze zdjęcie na okładkę gazety. Zorganizowałem sam pierwszą wystawę zdjęć. Stworzyłem internetowy magazyn life-stylowy. Prowadziłem blogi, które miesięcznie odwiedzało milion osób. Byłem konferansjerem na eventach i pracowałem w agencji modelek. Mimo młodego wieku zarządzałem kilkunastoosobowym zespołem, zajmowałem się marketingiem, grafiką i fotografią dla wielu firm w Polsce i za granicą.

W 2017 roku przeprowadziłem swoje pierwsze szkolenie z Social Mediów w biznesie, współorganizowałem jedne z największych eventów w Polsce, zaprojektowałem okładkę książki, która zmieniła myślenie dziesiątki tysiący osób na Świecie - "Jedna na milion" Katarzyny Pawluś.

Zawsze byłem artystyczną duszą, która nie może usiedzieć w miejscu. W 2018 roku, w wieku 23 lat otworzyłem własną agencję kreatywną i wydawnictwo - Brave Media. W ciągu kilku miesięcy pozyskałem kilkunastu Klientów do stałej współpracy, otworzyłem sklep internetowy z autorskimi Plannerami #BeBrave oraz opracowałem system Wirtualnych Pracowników.

W 2019 roku planuję wydać Planner Biznesowy połączony z merytoryczną wiedzą z zakresu Social Mediów oraz przeprowadzić szkolenia w 6 miastach Polski. W drugiej połowie roku zamierzam zorganizować Galę Przedsiębiorczości, na której zostaną rozdane nagrody dla najlepszych Przedsiębiorców na Dolnym Śląsku.

Najważniejsza jest dla mnie jakość i profesjonalizm. Spotkajmy się i porozmawiajmy, a przekonasz się, że razem możemy stworzyć coś kreatywnego.

Dane adresowe:

Ulica:

Nowy Świat 33/13

Miejscowość:

00-029 Warszawa

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 1

x