WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Blanka4Design

Jestem absolwentką Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, a w grudniu 2014 roku ukończyłam studia podyplomowe: Reklama cyfrowa i grafika multimedialna na WSB w Opolu.
Przez kilkanaście lat mojej praktyki zawodowej zdobyłam doświadczenie w zakresie : projektowania architektoniczno-budowlanego oraz projektowania wnętrz: prywatnych i komercyjnych. Od kilku lat współpracuję z firmami w zakresie projektowania nowych linii wzorniczych mebli, a moją pasją jest grafika komputerowa i reklama. W swojej firmie postanowiłam połączyć wszystkie pasje i doświadczenie zawodowe oferując klientom szeroki wachlarz usług.
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. W procesie projektowym najważniejsze jest dla mnie wzajemnie zrozumienie i ścisła współpraca z Klientem, po to aby tworzone przeze mnie projekty były zarówno funkcjonalne i estetyczne, jak również stanowiły odpowiedź na oczekiwania i potrzeby Klienta, tak aby mógł poczuć się dobrze i bezpiecznie w kreowanej przeze mnie przestrzeni.

Specjalizacje/certyfikaty:

http://blankaczekalska.wixsite.com/blanka4design/cv

Rok rozpoczęcia działalności:

2014

Dane adresowe:

Miejscowość:

44-100 Gliwice

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

x