WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Wojciech Kowal

Akordeonowy duet Finezyjni oferuje profesjonalną oprawę muzyczną imprez okolicznościowych, takich jak:

- bankiety,
- konferencje,
- imprezy plenerowe,
- jubileusze,
- imprezy charytatywne,
- imprezy promocyjne,
- imprezy o charakterze świątecznym,
- śluby, itp.

Duet akordeonowy w składzie: Wojciech Kowal oraz Mateusz Wójcik. Jesteśmy absolwentami Paostwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze. Mamy na swoim koncie niezliczoną ilośd koncertów w Polce i za granicą, m.in.: w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze, na scenie Polskiego Radia we Wrocławiu, w Hybrydach w Warszawie, w Zdrojowym Teatrze Animacji w Cieplicach, także Pałacu w Brunowie. Zapewnialiśmy plenerową oprawę muzyczną Biegu Piastów w Jakuszycach, ale także podejmowaliśmy się wielu koncertów dla wczasowiczów w Karpaczu, Świeradowie i Jeleniej Górze.

Duet Finezyjni stawia na elegancję i dobry smak – sposób wykonania przez nas utworów przypadnie do gustu nawet największym koneserom sztuki - w naszym repertuarze znajdą Paostwo m. in. tanga Astora Piazzolli, muzykę filmową m.in.: Yanna Tiersena czy utwory Czesława Mozila, muzykę z lat ‘70, francuskie walczyki, polskie radiowe przeboje, a także dla wielbicieli muzyki klasycznej: utwory Johanna Sebastiana Bacha, Domenico Scarlattiego itp. Nie jest to jednak lista zamknięta – potrafimy dostosowad swój repertuar na specjalne życzenie zamawiającego.

Nasze akordeony posiadają niezwykle nośny dźwięk – ewentualny brak nagłośnienia nie jest żadną przeszkodą w delektowaniu się muzyką.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem. Znajdą tutaj Paostwo przedsmak naszej twórczości. Chcielibyśmy podkreślid, że jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i wyzwania, którym z pewnością stawimy czoła.

https://soundcloud.com/wojciech-kowal-838368016

Dane adresowe:

Miejscowość:

Jelenia Góra

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 0

x