WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

TUFILM Tomasz Kosiec

Współpracując z Defence24, Broń i Amunicja, Nova Production realizowałem materiały w warunkach trudnych: podczas manewrów z użyciem ostrej amunicji, z pancerzy pojazdów opancerzonych w ruchu, na łodziach bojowych JW Formoza. W ciągu swojej działalności byłem obecny na manewrach Saber Strike 2017 i 2018, ćwiczeniach Anakonda 18, Korsarz 18 w Gdyni.

Współpracując z Defence24 realizowałem wywiady i montaże prezentacji stanowisk podczas MSPO w Kielcach 2018.

Czuję się swobodnie filmując wydarzenia militarne, posiadam szeroką wiedzę o uzbrojeniu, wyposażeniu wojskowym. Moim hobby jest Air Soft Gun i gry komputerowe. Dla przyjemności nagrywam recenzje, podcasty i materiały o grach i filmach.

Realizuję usługi filmowe, rozumiane jako m.in. wykonanie filmów promocyjnych, wideorejestrację pokazów, nagranie materiałów wideo do użytku wewnętrznego firmy. Wykonywałem realizację dla takich podmiotów jak Ladies in Red, Dance Atelier Barbara Materka, Agata Zejfer Studio Kosmetologii.

Specjalizacje/certyfikaty:

Współpracując z Nova Production realizowałem materiały dla Jednostki Wojskowej Formoza. Otrzymałem pozytywne referencje od Dowódcy Jednostki, w którym tak odnosi się do mojego udziału w projekcie:

"Jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości technicznej i wartości merytorycznej zrealizowanego przez Tomasza Kosiec i Tomasz Nowaka materiału fotograficznego i wideo. Osoby biorące udział w produkcji z ramienia firmy Nova Production spełniły nasze wymagania dotyczące standardów współpracy w kontekście zachowania zasad bezpieczeństwa, ochrony wizerunku żołnierzy jednostki wojsk specjalnych czy dostosowania się do narzuconych ograniczeń i możliwości ingerencji w działalność szkoleniową."

Rok rozpoczęcia działalności:

2017

Dane adresowe:

Ulica:

Kujawska 32

Miejscowość:

81-862 Sopot

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 0

x