WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Korepetycje online z języka angielskiego

Dodatkowe zajęcia pozaszkolne z języka angielskiego odbywające się online w kontakcie z nauczycielem. Zajęcia odbywają się za pomocą specjalnej platformy internetowej.

Cena: 60,00 zł/lekcję
udostępnij

Opis szczegółowy i uwagi do ceny:

Nazywam się Marcin Jakubowski. Jestem właścicielem szkoły językowej online i niezmiernie mi miło, że podjąłeś właściwą decyzję, aby uczyć się języka angielskiego z miejsca, w którym właśnie się znajdujesz. Żyjemy w dynamicznie rozwijającym się świecie i każdy z nas ceni sobie swój czas. Wybierając u nas naukę, gwarantujemy innowacyjność, oszczędność i zadowolenie z postępów.

Parę słów o mnie… Jestem absolwentem filologii angielskiej, nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem językowym i miłośnikiem implementowania nowych technologii w edukacji. Wiedza, którą nabyłem (słownictwo, frazeologia, struktury gramatyczne, artykulacja, rytm oraz intonacja oparte na stałych relacjach z rodowitymi mieszkańcami krajów anglojęzycznych) dała mi możliwość stworzenia dla Ciebie nowoczesnych kursów językowych, dzięki którym wyćwiczymy u Ciebie umiejętności czytania, pisania, słuchania i przede wszystkim mówienia bez barier. 

Sprawdź ofertę i zapisz się na pierwsze bezpłatne 30-minutowe konsultacje ⤵⤵⤵
https://www.onlinekorepetytor.pl/oferta/angielski-online/

➡Korzyści dla Ciebie:
✅wszystko w jednym miejscu. Nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania,
✅bez podpisywania długookresowej umowy,
✅uczysz się w czasie rzeczywistym z domu lub dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu,
✅oszczędzasz czas na dojazdach i nie stoisz w korkach,
✅elastyczny grafik dla Ciebie i Twojego nauczyciela,
✅sam/a decydujesz o tym ile godzin przeznaczasz na naukę.

➡Wymagania techniczne:
✅sprawny komputer z dostępem do Internetu,
✅zainstalowaną jedną z przeglądarek internetowych: Firefox, Chrome, Internet Explorer lub inną (optymalnie najnowsza wersja) z aktualną wersją wtyczki Flash.

Życzę Ci udanego dnia i do zobaczenia na angielskim!

x