WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

USŁUGI REKLAMOWE - MARKETING

Marketing szeptany

Co to właściwie jest marketing szeptany? Jak taka usługa jest wykonywana? Zastanawiam się czy istnieje jakaś różnica pomiędzy monitoringiem mediów i wzmianek o firmie w Internecie a marketingiem szeptanym. I jeśli zlecę taką usługę, czy to może jakoś zaszkodzić firmie (na przykład czy może zostać uznana przez użytkowników danego forum za reklamę). Z góry dziękuję za odpowiedź.

Warszawa

2 odpowiedzi usługodawców

Estyma-Promo FIRMA

Przejdź do profilu wykonawcy

Zobacz numer telefonu

Od setek lat najważniejszym czynnikiem wpływającym na decyzję o zakupie bądź sprzedaży była plotka i po dziś dzień nie wiele się zmieniło. Marketing szeptany całkowicie zastąpił plotkę i skutecznie wpływa na rozwój firm przekładając się na większe zyski. Jeśli taka usługa zostanie wykonana zgodnie z wytycznymi, w odpowiednim miejscu, bez spamu, reklamy to na pewni marketing szeptany nie zaszkodzi a dzięki temu Twój wizerunek w sieci, zwiększy sprzedaż i da powód do dyskusji na twój temat innym.

Czy odpowiedź była pomocna?

( 1 )

( 0 )

Zobacz numer telefonu

Witam, Marketing szeptany to nic innego jak wywoływanie kontrolowanej dyskusji na temat produktu lub usługi, a raczej polecanie ich z poziomu zwykłego klienta, jako spontaniczny przekaz. Moje wykonanie usługi polega na wystawianiu odpowiednio przygotowanych postów w mediach społecznościowych, tworzenie dyskusji grupowych oraz dotarcie do grupy docelowej (potencjalnych klientów). Monitoring a marketing to dwa różne pojęcia. W marketingu szeptanym nie ujawniam swojej tożsamości i powiązania z daną firmą. Z reguły wiem, iż dobrze napisany post może przynieść duże zyski. Można powiedzieć, że moim zadaniem jest tak zredagować treść wpisu, żeby nikt się nie zorientował o moich działaniach (mogę jeszcze działać jawnie jako ekspert firmowy lecz wybór należy do pracodawcy). Według najnowszych statystyk aż 82% ludzi kupujących w internecie, korzysta z opinii i rekomendacji, których szukają przez internet! Naprawdę warto skorzystać z takiej formy marketingu! Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego!

Czy odpowiedź była pomocna?

( 4 )

( 0 )

x