WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Nectar Studio

Witaj!

Zajmuję się tworzenie stron internetowych dla kreatywnych pasji i biznesów.

Zazwyczaj współpracuję głównie z kobietami, które prowadzą swoje kreatywne biznesy - z dziedziny fotografii, coachingu, kosmetologii, dietetyki i szeroko pojętej działalności artystycznej i rękodzielniczej.

Strony, które projektuję są nie tylko schludne i przejrzyste oraz intuicyjne w nawigacji. Spełniają określone cele biznesowe. Nie tworzę z gotowych szablonów, więc każda strona dostosowana jest indywidualnie do Twoich potrzeb i zawiera wszystkie funkcjonalności, których potrzebujesz.

Współpracując razem i budując narzędzie Twojej pracy wzajemnie się szanujemy, ale też dobrze się bawimy! To ma być przyjemny, kreatywny proces, z którego obie wyjdziemy zwycięsko! Zbudowanie odpowiedniej i funkcjonalnej strony wymaga intensywnej współpracy obu stron, rozmów i wzajemnego zrozumienia, dlatego przed rozpoczęciem pracy nad stroną dużo rozmawiamy i ustalamy wszystkie Twoje potrzeby.

Pozdrawiam serdecznie!
Marta | Nectar Studio

Specjalizacje/certyfikaty:

- Posiadam certyfikat ukończenia WordPressa w CodersTrust Polska.

- Na swojej stronie https://nectarstudio.pl prowadzę poradnik dotyczący kreowania swojej marki i planowania strony internetowej.

- Moją estetykę tworzenia stron można zobaczyć na mojej stronie i w zakładce portfolio: https://nectarstudio.pl/portfolio

Dane adresowe:

Miejscowość:

Warszawa

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 0

x