WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

MONITORING ONLINE Bartłomiej Dziewoński

Naszemu doświadczeniu zaufało już wiele firm. Wiele z nich zwiększyło efektywność produkcji jak i zminimalizowało straty. Wspólnie ustalamy zakres potrzeb, tak aby maksymalnie wykorzystać potencjał zainstalowanego sprzętu.
Z nami współpraca nie kończy się tylko na wykonanym zleceniu. Razem, wymieniamy się doświadczeniami oraz pracujemy nad usprawnieniem działania systemu.

W naszej ofercie znajdują się również instalacje telewizji naziemnej jak i satelitarnej. Zarówno dla domu jak i bloku z instalacjami multiswitch. Gwarancja dobrej ceny i najwyższej jakości usług Zadzwoń po bezpłatną wycenę. Naszą pracę opieramy na sprzęcie firmy Dahua Technology. To wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań wideo dozoru. Branża systemów CCTV szybko się zmienia w kierunku telewizji o wysokiej rozdzielczości oraz inteligentnych i zintegrowanych rozwiązań. Wizja Dahua Technology zakłada nie tylko podążanie za nowymi trendami, ale przede wszystkim kreowanie nowych rozwiązań, zapewniających klientom wysoką jakość i komfort korzystania. W portfolio produktów można znaleźć zarówno zaawansowane kamery zewnętrzne, kamery wewnętrzne, rejestratory i oprogramowanie.

Dane adresowe:

Ulica:

Os. Sienkiewicza 15/54

Miejscowość:

32-020 Wieliczka

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 3

Instalacja monitoringu

1999,00 zł/godzinę

Montaż anteny

140,00 zł

x