WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Misjanina

ŚWIAT ONLINE OTWIERA NAM NOWE DROGI I MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY.
Jestem Wirtualną Asystentką. Ciekawym, nowoczesnym rozwiązaniem Twoich biznesowych trosk i zmartwień. Koszt współpracy ze mną jest o wiele niższy, niż zatrudnienie pracownika na etat. Wykonam wszystko to, na co Ty nie masz czasu. Zapraszam wszystkich tych, którzy odczuwają przeciążenie nadmiarem obowiązków. Każdy temat i zadanie traktuję poważnie. Moją Misją jest Cel Twojego Biznesu.

Moja dotychczasowa droga zawodowa opierała się na kontakcie z Klientem. Z doświadczenia wiem, że każdy odbiorca naszych usług, ma swoje indywidualne potrzeby. Są one punktem wyjścia w tworzeniu oferty oraz wszelkich działań związanych z prowadzeniem biznesu.

Skończyłam inżynierie produkcji, ale z zawodu i doświadczenia jestem handlowcem. Niedawno, poszerzyłam swoją wiedzę o hobby i zdobyłam kwalifikacje kosmetyczne.

Dziś pracuję jako Wirtualna Asystentka łącząc wszystko w całość, oznacza to, że mam kompetencje, by współpracować z wieloma firmami, które potrzebują mojej pomocy. Ogranicza nas tylko dostęp do Internetu.

Dane adresowe:

Miejscowość:

Bydgoszcz

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 6

Research - wyszukiwanie treści

35,00 zł/godzinę

Transkrypcja nagrań

2,00 zł/minutę nagrania

x