WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Mgr Sheri Torgrimson Pawlikowska

Jestem Kanadyjką i mieszkałam w Polsce od 1999 (do niedawna). Obecnie mieszkam w Anglii i udzielam lekcji przez Skype, więc nawet nie trzeba wychodzić z domu lub biura. (Mogę dać faktury - firma rejestrowana w Anglii, ale przelewy do polskiego banku).

Uczę angielskiego od 2004; jestem zawodową nauczycielką, muzykiem oraz tłumaczem. Jako właścicielką firmy True North Language Tutoring, oferuję obsługę dla firm oraz indywidualnych klientów.

Moi klienci bardzo lubią lekcji ze mną, ponieważ jest dobra atmosfera, dużo rozmów przez co uczniowie dużo się uczą i osiągają szybkie postępy. Bardzo lubię współpracować z początkującymi – czasami się boją native’a na początku, ale po paru miesiącach są już na takim poziomie, szczególnie w mowie i rozumieniu, że nie mogą wierzyć, że aż tak się bali! Wtedy dochodzą do wniosku, że warto wydać pieniądze na takie lekcje, które są całkowicie po angielsku –możliwy jest większy postęp. Nawet na poziomie pre-intermediate rozmawiają bez strachu.

Też ceniam wyzwania adwansowanych studentów, którzy mają dużo ciekawych pytań o słownictwie, nuansy itp. Business English, szczególnie na tematy liderstwa, rozwój pracownika, coaching, itp jest specjalnością moją. Już uczyłam sporo menedżerów, vice-prezesów i innych z różnych firm w Warszawie.  

Stosuję się do potrzeb i interesowań moich klientów. Każdy klient jest traktowany individualnie. Chętnie podaję referencji od zadowolonych klientów.

Cena lekcji zależy od czasu (60/90/120min) oraz typu lekcji. (Proszę zapytać o cenę dla 2 osob.) Wystawiam fakturę dla klientów indywidualnych lub firm (bez VAT’u).

Proszę skontaktować się z mną na więcej informacji na email lub FB (szukaj ‘English Canoe’). 

Uwaga: Nie uczę dzieci młodszych niż 15 lat.

Specjalizacje/certyfikaty:

Business English, General English, conversation, exam preparation

Rok rozpoczęcia działalności:

2015

Dane adresowe:

Miejscowość:

Warszawa

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 2

x