WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

mgr Marta Dziekońska

W ramach pomocy psychologicznej prowadzę spotkania indywidualne, poradnictwo psychologiczne dla sportowców oraz trenerów na terenie Poznania i Wrocławia oraz on-line (skype). Prowadzę praktyczne warsztaty oraz szkolenia dla drużyn z zakresu umiejętności współpracy, budowania zespołu i wsparcia psychologicznego.

Specjalizacje/certyfikaty:

Magister Psychologii. Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam również ścieżkę specjalizacyjną Psychologii Sportu realizowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim pod kierunkiem prof. Jana Blecharza.
 Od dziecka związana jestem z akrobatyką sportową jako zawodniczka, jako instruktor swoje doświadczenie trenerskie zdobywałam w Sekcji Gimnastyki Sportowej TS “Wisła” Kraków. Praktyki psychologiczne realizowałam m. in w Sekcji Gimnastyki sportowej AZS Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Obecnie związana jestem ze Szkołą Akrobatyki w Poznaniu.
 W pracy naukowej skupiam się na sporcie kobiet oraz wpływie relacji trener-zawodnik na poczucie pewności siebie i wykonanie sportowe. W pracy psychologicznej preferuje model dwutorowy Nowickiego i Blecharza. Psycholog w ustawicznym kształceniu, poddaje się regularnej superwizji.

Rok rozpoczęcia działalności:

2018

Dane adresowe:

Miejscowość:

51-113 Wrocław

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 2

Konsultacje przez Skype

100,00 zł/wizytę

Warsztat psychologiczny

1200,00 zł/dzień

x