WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

lic. Alex Kshishtoforski

Hej!
Witam Cię na moim profilu! Mam na imię Alex i jestem muzycznym fanatykiem. W wieku około dziesięciu lat zakupiłem na targu piracką wersję popularnego niegdyś programu E-Jay i uchyliłem nieśmiało furtkę do świata produkcji muzycznej i... było po mnie! Magia jaką jest komponowanie muzyki pochłonęła mnie bez reszty. Było to, i nadal jest czymś niesamowitym, nagle odkryłem nieograniczone pole do eksplorowania własnej ekspresji, poznałem ogromną ilość arcyciekawych ludzi, przeżyłem masę przygód aż w końcu odnalazłem własną tożsamość i stałem się tym kim jestem. Wszystko to zawdzięczam muzyce.

Jednakże świat muzyki bywa czasem nieprzyjazny. Tyleż w nim dróg i sposobów dotarcia do celu, ile zakazów, praw i reguł. Jak się w tym połapać? Cóż, niestety nie ma prostego sposobu. Oczywiście można radzić sobie "na czuja", ale mimo że jest to najbardziej bezpośredni, inspirujący i łatwy sposób, rzadko daje zadowalające rezultaty. Można również zacząć od porządnego studiowania, ale bądźmy szczerzy, kto ma na to czas a tym bardziej chęci? Lekcje wideo na YT czy innych platformach są w porządku, ale nie zawsze ich poziom odpowiada naszemu, do tego nie mamy możliwości zadać pytanie w trakcie lub poprosić o rozwinięcie tematu który akurat nas zainteresuje.

W związku z tym, pragnę zaoferować kompromis - prywatne lekcje z zakresu produkcji muzycznej pod moim czujnym, przychylnym, ale czasem też bezlitosnym okiem ;) W trakcie mojej przygody z muzyką przeprowadziłem już ogromną ilośc tego typu szkoleń, warsztatów i lekcji, co pozwoliło mi wypracować autorską technikę nauczania, która polega na stopniowym wprowadzaniu coraz bardziej zaawansowanych technik i tematów w miarę postępu prac nad konkretnym utworem. Na moich szkoleniach zobaczysz w praktyce jak abstrakcyjne reguły teoretyczne przekładają się na jakość muzyki. Oczywiście, wiem że zależy Ci na tym by jak najszybciej zacząć produkować, bo wena kipi i prosi się o uwolnienie. Dlatego rozpoczynamy zawsze od eksplorowania pola zainteresowań żeby wiedzieć jaka wiedza jest Ci potrzeba już teraz, tak żebyś mógł (mogła) zacząć tworzyć od razu, po pierwszej lekcji! Tematy bardziej skomplikowane, np. programowanie syntezatorów, teoria muzyczna czy mix zostawimy na później, kiedy będą faktycznie przydatne lub kiedy poczujesz że chciałbyś (chciałabyś) je poznać.

Zajęcia odbywają się w moim domowym studio w *prawie ścisłym centrum Poznania w godzinach popołudniowych. Zabierz ze sobą jedynie komputer, reszta sprzętu jest dostępna na miejscu - m.in. miksery, syntezatory, kontrolery i inne świecące zabawki. Kawa/herbata i dobry humor w cenie ;)

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości to zachęcam do kontaktu - chętnie odpowiem!

Specjalizacje/certyfikaty:

Masters of Music Production @ Berklee University of Music (USA)

Realizacja Muzyczna @ Regionalny Ośrodek Edukacji

Rok rozpoczęcia działalności:

2009

Dane adresowe:

Ulica:

Wierzbięcice 31a

Miejscowość:

Poznań

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 1

Kurs produkcji muzycznej

399,00 zł/miesiąc

x