WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Kancelaria Adwokacka Anna Babiak

W ramach prowadzonej działalności zawodowej specjalizuję się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego - jako obrońca oskarżonego lub jako pełnomocnik pokrzywdzonych, karnoskarbowego, cywilnego i rodzinnego (rozwód, alimenty, kontakty). Wiele ze spraw prowadzonych przeze mnie było relacjonowanych przez media. Od 2010 roku wykonuje zawód adwokata. Kancelaria specjalizuje się również w pełnej pomocy prawnej przedsiębiorcom z branży e-commerce. Współpraca adwokatów tworzących Kancelarie zapewnia kompleksową obsługę prawną we wszystkich dziedzinach prawa i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Współpracujemy z wieloma kancelariami adwokackimi i radcowskimi na terenie całego kraju oraz za granicą.
Jesteśmy skuteczni w tym co robimy. Tworzymy rozwiązania najlepiej odpowiadające wymaganiom oraz sytuacji naszych klientów.

Specjalizacje/certyfikaty:

MOGĘ POMÓC RÓWNIEŻ W TYCH SPRAWACH

- Dzieci i rozwody
- Nieruchomości
- Przestępstwa i wykroczenia
- Spadki i testamenty
- Działalność gospodarcza
- Inne (firmowe)
- Spółki
- Spory z firmami
- Sprawy pracownicze

Przynależność do organizacji:

 • Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu

Numer legitymacji zawodowej:

896

Rok rozpoczęcia działalności:

2010

Dane adresowe:

Ulica:

Racławicka 15/19 lokal 419

Miejscowość:

53-149 Wrocław

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Ocena ogólna: 5/5 (5 opinii)

 • Stanisław Wrocław

  2 lata, 6 miesięcy temu

  Ocena ogólna:

  Pani mecenas mnie rozwodziła. Jestem bardzo zadowolony, wszystko poszło sprawnie i tak jak mówiła pani mecenas, żadnych zaskoczeń. to mój drugi rozwód, wiem jak może wygladac praca z innym adwokatem. Jezeli rozwodzić się to tylko z mecenas Babiak. polecam

 • Wrocław

  2 lata, 10 miesięcy temu

  Ocena ogólna:

  Dzięki pani mecenas Babiak jestem juz po rozwodzie, świetny adwokat. Przez cały czas była przy mnie, nawet w najgorszych chwilach załamania, to było dla mnie bardzo ważne, gdyż podczas rozwodu czułam sie zagubiona, osamotniona i zraniona. Bardzo kompetentna, profesjonalna, a przede wszystkim "ludzki" adwokat. Polecam.

 • Mariusz

  2 lata, 11 miesięcy temu

  Ocena ogólna:

  Pani mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową później podział majątku. Sprawy zakończone korzystnie dla mojej osoby w stopniu większym aniżeli zakładałem. Teraz zleciłem prowadzenie spraw związanych z moją firmą. Konkretna, rzeczowa, przygotowana do sprawy. Zawsze byłem spokojny i dobrze przygotowany przez mecenas na to co będzie się działo na sali rozpraw, a to ogromne wsparcie. POLECAM.

 • Tadeusz

  3 lata temu

  Ocena ogólna:

  Wysoka skuteczność z ogromną wiedzą, kultura osobista, niezwykła charyzmą i empatia mogą i gwarantują sukces. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Kancelaria godna polecenia. Jeszcze raz dziękujemy Pani Mecenas Babiak za pomoc w naprawdę trudnej sprawie. T.M Antczak

 • monika z warszawy

  4 lata, 7 miesięcy temu

  Ocena ogólna:

  mila i konkretna Pani mecenas.szybko rozwiazala moja sprawe

Dostępne usługi: 34

x