WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Kancelaria Adwokacka adw. Ewa Wąsowicz

Jestem adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej we Wrocławiu. W 2006 r. ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jestem także absolwentką Podyplomowych Studiów z zakresu Wyceny Nieruchomości na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Aplikację adwokacką odbyłam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, gdzie złożyłam egzamin zawodowy, uzyskując tytuł adwokata.

Posiadam wielokierunkowe doświadczenie, uzyskane podczas praktyk zawodowych i aplikacji adwokackiej, w zakresie pomocy prawnej i reprezentacji na sali sądowej osób fizycznych oraz uczestników obrotu gospodarczego. Specjalizuję się w prawie cywilnym, gospodarczym (ze szczególnym uwzględnieniem problematyki związanej m.in. z wykorzystaniem prawnych środków ochrony wierzycieli przed nieuczciwymi działaniami kontrahentów), ale także w prawie karnym.

Udzielana przeze mnie pomoc prawna to w szczególności reprezentacja przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej, sporządzanie pism sądowych, umów, opinii prawnych oraz udzielanie porad prawnych. Główne obszary mojej działalności to m.in. windykacja należności wynikających z wszelkich stosunków cywilnoprawnych, również w obrocie gospodarczym na rynku krajowym, jak i zagranicznym, sprawy odszkodowawcze, sprawy rodzinne, sprawy dotyczące nieruchomości, sprawy spadkowe.

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim interesem klienta. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie z pełnym zaangażowaniem, poszukuję najlepszego możliwego rozwiązania, przestrzegając przy tym zasad etyki adwokackiej i godności wykonywanego zawodu.

Specjalizacje/certyfikaty:

Prawo cywilne
Prawo rodzinne
Windykacja należności
Windykacja należności międzynarodowych
Odszkodowania za represje

Przynależność do organizacji:

  • Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu

Rok rozpoczęcia działalności:

2017

Dane adresowe:

Ulica:

ul. Gagarina 66/2

Miejscowość:

54-620 Wrocław

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 1

x