WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Kamil Żarnoch

Dzień dobry, cześć i hej!

Jestem młodym projektantem wnętrz, z około 5 letnim doświadczeniem, dużą pasją i myślę, że niesztampowym podejściem do tematu! Uwielbiam style loftowy i industrialny, jednakże czuję się bardzo dobrze w projektowaniu nowoczesnym i skandynawskim. Ale także doświadczenie mam i zawsze jestem chętny na klasyczne, prowansalskie i eklektyczne. W zasadzie zaprojektuje wnętrze w każdym stylu - nie mam ograniczeń - a za to mam dużą chęć rozwoju!

Jestem dostępny do współpracy zdalnej (gdzie coraz częściej tak pracuję) oraz stacjonarnej - w Trójmieście, tu zawsze możemy się spotkać przy dobrej kawie i wszystko omówić :)

Decydując się na moją usługę zapewnisz sobie spokój i szeroki uśmiech! Zaczniemy od układów funkcjonalnych i aranżacyjnych, tak by w Twoim wnętrzu każdy centymetr miał sens, przy czym wyglądał jak z marzeń! Co zapewni część wizualizacyjną, gdzie zobaczysz jak kolory ze sobą współgrają. Jak już wszystko będzie pięknie czas na dokumentację z zestawieniami i listą zakupową, które zapewnią Tobie i wykonawcom spokój i wiedzę co jak z czym ma być :)

Zapewniam bardzo komfortową współpracę, dużą pomysłowość i rzetelność!

Chcesz wiedzieć coś więcej?
Zapraszam!

Dane adresowe:

Miejscowość:

Gdańsk

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 1

x