WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Infotech Dawid Lisik

Działalnością firmy INFOTECH Dawid Lisik jest realizacja zaawansowanych projektów informatycznych, multimedialnych ze szczególnym uwzględnieniem systemów dedykowanych oraz powiązanych z nimi stronami WWW.

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, podchodzimy do każdej firmy, projektu indywidualnie. Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu dedykowanych systemów intranetowych, e-commerce i serwisów WWW.

Doradzamy naszym Klientom optymalne rozwiązanie spełniające określone kryteria wymagań technicznych i funkcjonalnych.

Jacy jesteśmy?
Czy grupa skrajnie różnych ludzi może stworzyć świetnie funkcjonujący i zgrany zespół?

W firmie Infotech twierdzimy, że TAK! Dzieli nas wszystko. Mamy różne zainteresowania, pasje, marzenia i plany osobiste, każdy z nas jest inny.

Łączą nas praca i entuzjazm. Szanujemy się, wspieramy i pomagamy sobie nawzajem. Wspólnie dążymy do osiągnięcia wyznaczonego celu i cieszymy się ze wszystkich sukcesów.

Jesteśmy kreatywni, zmotywowani, chętni do podejmowania kolejnych wyzwań. Lubimy tworzyć niepowtarzalne, innowacyjne projekty. Wierzymy, iż nasz profesjonalizm, sympatyczna i swobodna atmosfera, a także głowy pełne pomysłów i ogromny zapał do ich
realizacji, są przepisem na niezwykle owocną współpracę.

Naszych Klientów zawsze traktujemy bardzo personalnie. Każdy jest dla nas ważny, do każdego podchodzimy indywidualnie. Zadowolenie osoby zlecającej nam pracę i dobrze wykonany projekt to priorytety, którymi kierujemy się w firmie Infotech.

Zapraszamy Cię do współpracy i poznania nas bliżej. My bardzo chętnie poznamy Ciebie.

Dane adresowe:

Ulica:

Zgoda 8e/2

Miejscowość:

05-500 Piaseczno

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 0

x