WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

FODA INC SP.Z.O.O

FODA od 1990 roku prężnie rozwija się w branży artykułów wyposażenia łazienek. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór płytek ceramicznych znanych producentów polskich i zagranicznych, ceramiki sanitarnej, armatury, mebli łazienkowych oraz chemii budowlanej. Oprócz bogatej oferty asortymentowej oferujemy naszym Klientom pomoc w aranżacji wnętrz – na miejscu do Państwa dyspozycji jest projektant, transport oraz wykonawstwo.

W branży usług budowlano-remontowych działamy od 2007 roku, a zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz fachowa wiedza pozwoliły nam stworzyć ofertę, która stanowi odpowiedź na bieżące potrzeby Klientów. Paleta usług, które realizujemy jest szeroka, a wszystkie prace wykonujemy przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi. Ponadto służymy doradztwem w kwestii doboru optymalnej technologii prowadzenia prac oraz materiałów.

Naszym celem jest zaoferowanie kompleksowych usług oraz zagwarantowanie najwyższej jakości wykonania, toteż sumiennie podchodzimy do każdego zlecenia i wymagań, które postawi przed nami Inwestor. Działamy w obrębie Warszawy oraz sąsiednich miejscowości.

Usługi, które świadczymy obejmują:

prace malarskie
tapetowanie
gipsowanie
zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych
biały montaż
elektrykę
hydraulikę
układanie podłóg
układanie glazury i terakoty
rozbiórki i wyburzenia
wykonanie wylewek
prace murarskie
zakup materiałów budowlanych

Dane adresowe:

Ulica:

Bartycka 116

Miejscowość:

00-716 Warszawa

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 0

x