WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Tworzenie aplikacji webowych

Projektowanie, tworzenie i wdrażanie dedykowanych aplikacji webowych.

udostępnij

Opis szczegółowy i uwagi do ceny:

Korzyści płynące z posiadania dedykowanej aplikacji:

• Możliwość zdalnej pracy bez potrzeby zabierania własnego komputera, z dowolnej lokalizacji przy dostępie do internetu, z każdego urządzenia.
• Centralne utrzymanie aplikacji, bez konieczności osobnych instalacji i uaktualnień nowych wersji na urządzeniach docelowych użytkowników,
• Możliwość integracji z innymi systemami firmowymi i prezentacja wspólnych wyników poprzez jeden interfejs użytkownika.

Ze względu na różnorodność systemów webowych oraz ich dostosowanie pod potrzeby klienta wycena jest indywidualna, ceny takich systemów wykonanych przez naszą firmę zaczynają się od
1500 zł.

Cena wykonania aplikacji uzależniona jest od indywidualnych potrzeb klienta, proszę nie sugerować się stawką podaną w ogłoszeniu - została ona podana tylko ze względu na wymagania dot. zamieszczenia ogłoszenia.

Przykłady wykonania:

  • Generator protokołów zdawczo-odbiorczych dla jednego z największych przedsiębiorstw spedycyjnych w Polsce. System nadzoru pracy kierowców, z wbudowanym modułem GPS, dzięki któremu można między innymi sprawdzić dokładną trasę kierowcy, oraz jego aktualne położenie. Aplikacja dla firmy realizującej dostawy kruszyw - System obejmujący magazyn i zamówienia.

x