WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Dr n. med. Tomasz Chomiuk

Dr n. med. Tomasz Chomiuk
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego.

Ekspert w zakresie fizjoterapii oraz regeneracji. Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a także szkoleniowiec zajmujący się odnową biologiczną. Fizjoterapeuta Polskiej Misji Olimpijskiej podczas EYOF.

Praktyk z wieloletnim doświadczeniem oraz rzetelną wiedzą specjalistyczną. Na swoim koncie ma ogromną ilość publikacji z zakresu fizjoterapii oraz regeneracji, pojawiających się regularnie na łamach czasopism medycznych. W pracy naukowej zajmuje się głównie wpływem treningu fizycznego na parametry układu sercowo-naczyniowego. Uczestnik międzynarodowych konferencji dotyczących fizjoterapii oraz sportu. Ukończył kilkuletni kurs ortopedycznej terapii manualnej metodą Kaltenborna, terapii manualnej według koncepcji Plaatsmana, a także kurs Medycznego Treningu Funkcjonalnego. Doświadczenie zdobywał zarówno na oddziałach klinicznych, jak i w ośrodkach SPA. Uczestnik szkoleń przygotowujących do pracy z kilkunastoma metodami masażu, głównie z zakresu masażu sportowego, leczniczego oraz kobiet w ciąży. Posiada również kwalifikacje instruktora Kinezygerontoprofilaktyki i Nordic Walking.

Kompleksowa wiedza z zakresu przygotowania sportowego, efektywnej rehabilitacji, jak i regeneracji organizmu po wysiłku fizycznym, pozwala Tomaszowi holistycznie spojrzeć na problemy zdrowotne pacjentów.

Pozycję eksperta potwierdzają liczne zaproszenia do programów telewizyjnych, audycji radiowych oraz komentarze udzielane regularnie na łamach czasopism specjalistycznych i lifestyle’owych.

Rok rozpoczęcia działalności:

2005

Dane adresowe:

Ulica:

Chodkiewicza 5

Miejscowość:

02-593 Warszawa

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 0

x