WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Odzyskanie danych z dysku SSD uszkodzonego logicznie

Usługa polega na odzyskaniu danych z dysku SSD uszkodzonego logicznie (np. po skasowaniu danych lub sformatowaniu).

udostępnij

Opis szczegółowy i uwagi do ceny:

Odzyskiwanie danych i trwałe usuwanie danych.
Jakiego rodzaju dane odzyskujemy?
Odzyskujemy wszelkie rodzaje danych takie jak dokumenty, zdjęcia, pliki video, bazy danych, pliki dźwiękowe, pliki ustawień programów itp. Istnieje możliwość odzyskania historii przeglądarki, rozmowy tekstowej z czatu itp.
Dane można odzyskać z różnych urządzeń laptopów, komputerów, telefonów, smartfonów, tabletów itp. oraz różnych nośników takich jak prendrive, dyski HDD, dyski SSD, karty pamięci, płyty CD, DVD, BluRay, pamięć telefonu, tabletu.
Koszty odzyskiwania
W zależności od stopnia uszkodzenia lub trudności cena za usługę odzyskiwania rośnie wprost proporcjonalnie co do trudności odzyskania.

Niestety nie każde dane i nie zawsze uda się skutecznie odzyskać. Aby skutecznie odzyskać dane musi być spełnionych kilka warunków. Na przykład bardzo trudno jest odzyskać dane zaszyfrowane silnym kluczem gdy nie posiadamy hasła. Uszkodzenie fizyczne nośnika też często uniemożliwia nam wykonanie pracy. Podobnie w przypadku gdy do usuwania danych wykorzystano specjalistyczne oprogramowanie służące do trwałego usuwania danych.

Cena ustalana indywidualnie!

x