WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Desigo

Kilka słów o nas - o naszej firmie Desigo
Jesteśmy grupa pasjonatów tworzących nowoczesne rozwiązania informatyczne dla szerokiego grona odbiorców. Są wśród nas graficy, programiści i handlowcy. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby klienta i to on zawsze jest dla nas najważniejszy.
Adres naszej strony www : desigo.eu
Skupiamy się głównie na projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych i aplikacji webowych jednak nasza działalność nie ogranicza się jedynie do tych dziedzin informatyki.

Mamy także doświadczenie w innych dziedzinach IT. Czegoś więcej mogą się Państwo dowiedzieć na naszej bliźniaczej stronie poświęconej usługom IT - digital-si.pl.
Działamy głównie w Wielkiej Brytani ale naszymi odbiorcami są firmy z Polski, ze Śląska i Zagłębia a także ze Stanów Zjednoczonych i Norwegii.

Co nas wyróżnia?
Najlepiej aby to nasi klienci nas ocenili dlatego w poniżej zamieszczamy kilka pisemnie potwierdzonych opinii. Chcemy Państwa zapewnić, że :
Jesteśmy zorientowani na rynek, dlatego zawsze zaproponujemy Państwu to co jest aktualnie najbardziej korzystne dla Państwa z punktu widzenia rynku a nie to co akurat nam pasuje albo na czym można najwięcej zarobić. Nasza działalność skupia się głównie na - projektowanie stron internetowych.
Przez wiele lat pracy w branży zdobyliśmy cenne doświadczenie. Nie musimy już uczyć się na klientach. Jeśli nie chcą być Państwo królikiem doświadczalnym zapraszamy do współpracy właśnie z nami.
Pomagamy, nie naciągamy. Na każdym etapie współpracy mogą Państwo zwrócić się do nas z pytaniem lub prośbą o wyjaśnienie. Mają Państwo wgląd w każdy projekt. Zawsze mamy słuszne uzasadnienie wyboru technologii i rozwiązań, które Państwu oferujemy.
Zależy nam. Doskonale wiemy, że tylko Państwa zadowolenie jest miarą naszego sukcesu.
Nie boimy się ciężkiej pracy. Nigdy nie zadowalamy się średnimi rozwiązaniami. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i ciągle doskonalimy swoje umiejętności. jeśli projekt zawiera jakieś niedociągnięcia musi być poprawiony.
Jesteśmy gentelmanami i nie rzucamy słów na wiatr. Współpracę traktujemy bardzo poważnie. Odbieramy telefony nawet gdy powstają jakieś trudne i sporne kwestie do omówienia. Wywiązujemy się z obietnic.
Praca jest dla nas pasją. Jesteśmy w nią w pełni zaangażowani dlatego efekty naszej pracy zawsze są najwyższej jakości.
Projektowanie stron internetowych to nasza pasja. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie i chcemy aby był oryginalny w skali świata. Projektowanie stron internetowych jest dzisiaj sztuką. Można wykonać projekt banalny, przeciętny ale nas na to nie stać. Chcemy być najlepsi. W końcu projektowanie stron internetowych to nie jest nasze jedyne zajęcie

Dane adresowe:

Ulica:

Hubala Dobrzańskiego 99

Miejscowość:

41-217 Sosnowiec

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

x