WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Design Zone. Projektowanie Wnętrz

Moje biuro projektowe pomoże Ci znaleźć nowy styl i pomysł na to jak odświeżyć lub zaaranżować mieszkanie. Specjalistyczne studia oraz praktyki i staże jakie odbyłam sprawiły, że posiadam dużą wiedzę, którą wykorzystuje w pracy jako projektant wnętrz. Dzięki tym umiejętnościom pomogę Ci stworzyć idealną koncepcję nowego mieszkania.
Jeśli chcesz, żeby Twój dom tętnił życiem, a nie był tylko sztywnym odwzorowaniem projektu, to jako architekt wnętrz Ci w tym pomogę. Korzystając z moich usług możesz mieć pewność, że Twoje mieszkanie będzie wyjątkowe i na pewno wzbudzi zachwyt znajomych.
Współpraca ze mną opiera się na kilku etapach. Na początku określisz mi swoje potrzeby i ogólny plan aranżacji, kolejnym etapem będzie poznanie Twojego trybu życia oraz dostosowanie usług projektanta do nakładów finansowych. Przygotuję dla Ciebie najpierw projekt funkcjonalny w wersji 2D, które przybliżą stylistykę i ogólny charakter, po czym projekt koncepcyjny w postaci realistycznych wizualizacji 3D. To wszystko odzwierciedla jaki wygląd będzie miała nowa aranżacja wnętrza. Całość zakończy stworzenie planu wykonawczego w postaci rysunków technicznych oraz lista zakupowa.

Dane adresowe:

Ulica:

Rusałka 10

Miejscowość:

20-103 Lublin

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 1

x