WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Tworzenie stron WordPress

Stworzenie strony internetowej w oparciu o najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) na świecie. Usługa obejmuje modyfikacje gotowego szablonu, opracowanie koncepcji strony, dostosowanie strony do urządzeń mobilnych (responsywność).

udostępnij

Opis szczegółowy i uwagi do ceny:

Potrzebujesz strony internetowej, która będzie efektowna, czytelna, a jednocześnie prosta w obsłudze? Strona w Wordpress jest właśnie dla Ciebie. Jest to tańsza alternatywa dla stron internetowych programowanych od zera, a jednocześnie umożliwia stworzenie profesjonalnej strony internetowej.

Tworzę strony www w WordPress, łącznie z hostingiem i domeną zgodnie z życzeniem osoby zamawiającej. Strona www stworzona w WordPress jest bardzo prosta w obsłudze, w ramach usługi oferuję również przeszkolenie w jej użytkowania oraz aktualizowania.

Oferuję również wykonanie wszelkich potrzebnych grafik i animacji 3D na stronę www na życzenie Klienta.

Cena usługi uzależniona jest od zakresu koniecznej pracy nad stroną, ilości otrzymanych od Klienta materiałów, za każdym razem cena ustalana jest indywidualnie na drodze negocjacji.

Osobom zainteresowanym prześlę przykładowe strony www, które zostały przeze mnie już wykonane.
Cena obejmuje czytelną stronę internetową, na której zawarte wszelkie informacje o firmie, dowolną ilość podstron, strona w pełni responsyywna. 3 miesiące gwarancji.
Wyceniam projekt zawsze indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami Klienta wobec strony www.

Przykłady wykonania:

  • www.asunique.com
  • www.wizjer3d.pl

x