WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Influence Marketing

Usługa kierowana jest do firm, które szukają influencerów do współpracy. W zakres usługi wchodzą: znalezienie influencera, negocjowanie warunków współpracy, nadzór nad przebiegiem zlecenia, weryfikacja zrealizowanego zlecenia.

udostępnij

Opis szczegółowy i uwagi do ceny:

Myślisz, że marketing internetowy nie jest dla Ciebie?
Niezależnie od tego, czy jesteś poczatkującym przedsiębiorcą czy prowadzisz dużą, dobrze prosperującą firmę – rozwój działalności jest „w Twoich rękach”. W XXI wieku, w dobie szeroko pojętej globalizacji, jeżeli nie ma Cię w Internecie, nie istniejesz. Chociaż istnieje wiele form reklamy, jedynie synergia rozwiązań tradycyjnych z e-narzędziami pozwoli Ci uzyskać efekt, o jakim marzysz: zwiększyć zyski, ograniczyć koszty, wypromować produkt, zbudować historię marki, podbić nowe rynki, zyskać bazę sprawdzonych Odbiorców, aż w końcu… wyprzedzić konkurencję.
Pakiet Promowania Produktu i Usług – jak to działa?
Oto rozwiązanie dedykowane wszystkim tym, którzy chcą promować się w Internecie. Chociaż w sieci znajdziemy szereg narzędzi marketingowych, których celem jest wybicie się ponad liczną konkurencję, większość z nich jest nie tylko nieskuteczna, ale również szkodliwa. Pakiet Promowania Produktu i Usług to zbiór starannie wyselekcjonowanych rozwiązań, dostosowanych bezpośrednio do profilu danej firmy. W pełni zindywidualizowane, stworzone w oparciu o szereg analiz oraz aktualną sytuację rynkową, sprzyjają szybkiemu, efektywnemu, i co najważniejsze, bezpiecznemu zdobywaniu Klientów.

Co zyskujesz wybierając Pakiet Promowania Produktu i Usług?
Spersonalizowany schemat działania – indywidualnie opracowany plan, dedykowany wyłącznie Twojej firmie, którego wdrożenie skutkuje wzrostem sprzedaży oraz zwiększeniem rozpoznawalności produktu/usługi.
Bazę Klientów – grupę docelową Odbiorców, zainteresowanych Twoją ofertą i gotowych podjąć współpracę z Twoją firmą już dziś.
Szereg narzędzi w postaci nieustannie optymalizowanej kampanii – rozwiązania, których ciągłe monitorowanie sprzyja dostosowaniu parametrów do aktualnej sytuacji firmy i wymagań rynkowych.
Promocja w Internecie to propozycja, która przypadnie do gustu zarówno nowym przedsiębiorcom, małym, rodzinnym firmom, prężnie rozwijającym się jednostkom z sektora usług jak i wielkim korporacjom. Dowiedz się więcej o Pakiecie Promowania Produktu i Usług na: www.dangos.pl

lub

x