WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Bogumiła Twardowska

"Nazywam się Bogumiła Twardowska. Od ponad trzydziestu lat towarzyszę ludziom w rozwoju. W swojej pracy dzielę się rozwiązaniami i wiedzą sprawdzoną przeze mnie w praktyce.

Kim jestem?

Praktykiem zarządzania. Pomagam osiągnąć zakładane cele. Uczę jak budować dobre nawyki zwyciężania, radzenia sobie z porażka, jak wytrwać w realizacji swoich zamierzeń.

Mentorem, trenerem mentalnym, coachem biznesu. Towarzyszę ludziom w przechodzeniu przez zmianę. Kruszę ograniczenia wynikające z niezdrowych przekonań. Wspieram w odnalezieniu wewnętrznej siły, pewności siebie, wartości i spokoju.

Co robię? Pomagam ludziom znaleźć drogę do spełnionego życia. Odkrywam w nich możliwości schowane głęboko pod warstwą codziennego zapracowania, zmęczenia i brakiem troski o siebie. Odkrywam możliwości, które pozwalają ludziom iść w kierunku tego, czego pragną. Możliwości, dzięki którym odnajdują swoją życiową drogę, realizują swoje marzenia, pragnienia i cele.

Jak? Prowadzę sesje indywidualne treningu mentalnego, coachingu biznesowego, mentoringu, oraz grupowe warsztaty w różnych tematach. Pracuję online i stacjonarnie.

Dlaczego? Robię to, ponieważ głęboko wierzę, że każdy człowiek posiada zasoby i talenty, dzięki którym może być spełniony, a każda droga zaczyna się od pierwszego kroku. Czasem potrzeba tylko kogoś, kto na tej drodze będzie nas wspierał. Sama tego doświadczyłam i teraz „podaje dalej „

Możesz znaleźć drogę do spełnionego życia. Jeśli tylko chcesz."

Specjalizacje/certyfikaty:

Certyfikat 2008 International Business Coach, ICC
Tytuł The Art & Science of Coaching
Data certyfikatumaj 2009 – Licencja 1801529CC
Tytuł Trener Biznesu i Doradców Personalnych
Data certyfikatulip 2006 – Licencja ST V-7/2006
Pracownia Psychologiczna Elżbieta Sołtys . Efektywność Własna
Data certyfikatusty 2014 –
Leadership Management International, Inc. Ukończone kursy —— Doskonalenie Umiejętności Zarządczych W Zakresie Podnoszenia Jakości Obsługi Klientów (Kontrakt OSH)
· Myślenie Systemowe w Coachingu (Lambent Do Brasil)
· The 7 Habits of Highly Effective People (FranklinCovey)
· Trening dla Trenerów (Human Factor)
· Trening dla Trenerów (T4D)

Dane adresowe:

Ulica:

Białoskórnicza 15

Miejscowość:

50-134 Wrocław

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Dostępne usługi: 2

Trening mentalny

500,00 zł/godzinę

x