WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Asea Biuro Rachunkowe Barbara Szturmińska

Biuro rachunkowe ASEA od ponad 20 lat oferuje profesjonalną obsługę księgowo- kadrową dla przedsiębiorstw.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że w pełni rozumiemy potrzeby małych i mikro przedsiębiorców, a co za tym idziemy, indywidualnie podchodzimy do Klientów. Zapewniamy pomoc dedykowanego księgowego, który prowadzi sprawy firm całościowo i zawsze jest do dyspozycji Klientów. Gwarantujemy kompleksową obsługę podatkową oraz kadrową. Prowadzimy rachunkowość, zajmujemy się rozliczeniami z ZUS i podatku VAT. Oferujemy również wsparcie w otwieraniu działalności gospodarczej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla naszych Klientów jest: fachowe doradztwo księgowe, rzetelne sporządzanie sprawozdań finansowych, czy też profesjonalnie prowadzona ewidencja kadr. Zawsze w sposób rzetelny, a co najważniejsze, zrozumiały przekazujemy wszelkie informacje. Umożliwiamy także konsultacje osobiste, telefoniczne lub poprzez e-mail, które odbywają się z księgowym obsługującym daną firmę.

Wykorzystywane przez nas technologie pozwalają na realizację usług księgowości dla firm z całego kraju. Kontakt z biurem może odbywać się przez e- mail i telefonicznie a dokumenty możemy otrzymywać w formie skanów. Dokumenty można również przesyłać do nas pocztą, lub tradycyjnie- odwiedzić nas w naszym biurze.

Specjalizacje/certyfikaty:

Świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów Nr 3000/97, dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe.

Rok rozpoczęcia działalności:

1995

Dane adresowe:

Ulica:

Wilczak 20C/2

Miejscowość:

61-623 Poznań

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

x