WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE

Anna Pikuła

Jestem grafikiem i swoje graficzne życie dzielę na trzy: jedną część poświęcam dla Działu Imprez Młodzieżowego Domu Kultury we Wrocławiu tworząc oprawy graficzne do odbywających się tam wydarzeń (plakaty, zaproszenia, ulotki, grafiki i ilustracje na social media, ponadto przygotowuję grafiki na gadżety reklamowe, drukuję pomniejsze druki akcydensowe, administruję fanpejdża na FB oraz stronę wykonaną w WordPressie. Zajmuję się też promocją wydarzeń.)

Druga część to praca freelancerska: współpracowałam m.in z InfoPracą tworząc zestaw grafik do reklam internetowych, dla Wydawnictwa Adamada składałam książkę „Miejsca rzeczy zapomnianych”, firma Proqel otrzymała projekt katalogu ofertowego w 4 wersjach językowych, przez ponad rok wykonywałam ilustracje do artykułów psychologicznych dla internetowego magazynu Touche, teraz współpracuję z agencją marketingową The Cats – wykonałam m.in. grafiki do prezentacji i na stronę www, kartki świąteczne, emblematy, landing page, wizytówki, naklejki.

Kibicuję także młodemu startup'owi SENT Technology dla którego robiłam logo oraz identyfikację wizualną, projektuję stronę oraz wszystko co tylko potrzebują do promocji swoich działań, a zajmują się drukiem 3D ;)

Moje trzecie życie graficzne to grafika artystyczna – całym sercem kocham linoryt i sitodruk. Bardzo blisko tych doświadczeń było dla mnie tworzenie ilustracji do dwóch tomików wierszy. Przy tworzeniu tomików zajmowałam się też sprawami organizacyjnymi – kontaktem z autorem, wydawnictwem i projektantem.

Zapraszam do współpracy także przy zleceniach dotyczących VR i AR. Ponad rok pracowałam dla firmy VR Global, gdzie nauczyłam się przygotowywać zdjęcia pod wycieczki 360, a także stworzyłam interface do gry – quizu o ekologii na Hololens. Dodatkowo w tym temacie mogę się także pochwalić wyróżnieniem na Hackathon Challenge Unit9 2017, na którym pracowaliśmy nad aplikacją AR na Hololensa.

Szeroki wachlarz możliwości i różnorodne doświadczenie pozwala mi tworzyć zróżnicowane projekty oraz dobierać odpowiednie środki do realizacji Państwa koncepcji.
Pracuję na oryginalnym i profesjonalnym oprogramowaniu graficznym z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere, AfterEffects).

Oferuję elastyczny czas pracy, indywidualną wycenę dostosowaną do potrzeb i zakresu prac. Zawsze chętnie porozmawiam i doradzę.
Zapraszam do kontaktu :)

moje portfolio → www.behance.net/anna-pikula
LinkedIn → www.linkedin.com/in/anna-pikuła/

Specjalizacje/certyfikaty:

KURSY i OSIĄGNIĘCIA:
→ Magister sztuki — Grafika spec. Grafika warsztatowa (ASP Katowice) — Pracownia intermediów i technik cyfrowych;
→ Dekorowanie wnętrz — Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zabrzu;
→ Warsztaty „Projektowanie interfejsów głosowych (VUI)”;
→ Kurs Adobe After Effects (CETA Wrocław);
→ Warsztaty introligatorskie (kurs podstawowy, Oficyna Peryferie)
→ Content marketing (szkolenie)
→ „Własne wydawnictwo” (kurs e-learningowy)

WYRÓŻNIENIA I NAGRODY:
→ Wyróżnienie na Hackathon Challenge Unit9 2017;
→ Wyróżnienie na I Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Kalendarzy ZOOM ART w Katowicach;
→ Udział w wystawie 9. Biennale Grafiki Studenckiej w Poznaniu;
→ II Miejsce w Konkursie Międzynarodowego Triennale Mediów Cyfrowych w Radomiu.

Przynależność do organizacji:

  • Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście" we Wrocławiu — grafik, spec. ds. imprez masowych
  • SENT Technology — grafik

Rok rozpoczęcia działalności:

2015

Dane adresowe:

Miejscowość:

Wrocław

Telefon:

Kliknij aby zobaczyć numer telefonu

Strona internetowa:

Kliknij aby zobaczyć adres strony WWW

Usługodawca nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

x